Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy meg akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy meg akar csókolni? És hogyan érjen el hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki lehet hogy szerelmes belém. És nekem is tetszik.

Én szeretném hogy megcsókoljon mert még sosem csókolóztam és nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen. Honnan tudom hogy meg akar csókolni? És hogyan érjen el hogy megcsókoljon?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. dec. 21. 21:04
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Onnan tudhatod,hogy meg akar csókolni, hogy a szádat nézi,vagy esetleg feszült kicsit amikor ketten vagytok. És a csókolózás általában váratlan, nyugodt pillanatban jön. Azt,hogy hogyan érd el, nem tudom de szerintem ha tetszel neki,előbb-utóbb lesz valami;)
2017. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2017. dec. 22. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!