Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem engedtem meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedtem meg neki hogy megcsókoljon és tudja hogy szűz vagyok. Mégis akar velem randizni még. Nem csak szexre megy?

Figyelt kérdés
A 6. randink volt és nem engedtem hogy megcsókoljon mert megijedtem mivel soha sem csókolóztam még. Azt is tudja már hogy szűz vagyok, de így is randizni akar még velem. Amúgy nagyon szexre menős volt régebben más lányokkal, velem mégis más. Engem akkor nem csak szexre akar?
2013. ápr. 10. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kicsilány te lettél eddigi élete legnagyobb kihívása ;)
2013. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most ez mit jelent? :) Jót vagy rosszat? :D
2013. ápr. 10. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy eléggé gáz, hogy a hatodik randon is elhúztad a fejed.

Előbb-utóbb feladja, ha játszod a megközelíthetetlent.


Csókolózni meg nem nagy ügy, ha tapasztalatlan vagy, hagyd, hadd irányítson ő, és minél többet csinálod, belejössz.

2013. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!