Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondja két lány is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja két lány is hogy szimpatikus vagyok az mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Beszélgetek mostanában lányoknál

De ami fontos hogy nem én írok rájuk ha nem ők rám és amikor megkérdezem hogy miért irt rám akkor mindegyik Azt mondja hogy szimpatikus vagyok ez azt jelenti hogy tettszek nekik vagy mi

14F


2017. dec. 21. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul
2017. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Aszt akarjak hogy dugd nekik a p.unciukba a f.arkad :)
2017. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy akarnak valamit. A lányoknál van olyan, hogy tényleg csak szimpi vagy és itt vége a történetnek. Viszont ha te szeretnél valamit ezektől a lányoktól, akkor maradj jó haver a számukra. Lassú víz partot mos.
2017. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szimpátia sajnos nem mindig egyenlő azzal,hogy akarnak valamit :((
2017. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!