Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szimpatikus lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szimpatikus lenne nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

155 cm vagyok ami szerintem egy kicsit alacsony... De nincs különösebben gondom vele.

Szőkés hajam van ami majdnem a derekamig ér, és zöld szemeim.

Nem vagyok dundi... De van rajtam olyan egy kiló felesleg.

Belsőre: sokat nevetek, de ennek ellenére sokan mondják, hogy túl komoly vagyok. Nagyon szeretem az idegen nyelveket, a biológiát és a fizikát. Jelenleg Állatorvos szeretnék lenni... Vagy fogorvos.

Empatikus személy vagyok... De megvetem az önsajnáltatást... És az "áll depressziós" normal people scare me embereket.

Szókimondó vagyok... (Amiből eddig, többször is akadt gondom)

Sajnos nagyon könnyen befolyásolható vagyok és nincs túl sok önbizalmam, főleg egy olyan helyen ahol nem ismerem az embereket.

Az érzelmi intelligenciám nagyon magas... Ebből adódóan könnyen elpityeredek,de kiállok magamért.Sokszor belátom a hibáimat,és megpróbálok változtatni rajtuk.

Néha szoktam sminkelni, főleg ha olyan helyre megyek, de nem viszem túlzásba... Alapozó szempillaspirál és a szemöldököm feltöltése a max.

E mellett, kifinomultan öltözködöm, szakadt farmert nem hordok...és a mélyen kivágott felsőket sem díjjazom.


Egy egyszerű kötött pulóver, skinny farmer és tornacsuka az én napi szerelésem.


14 éves lány vagyok.


Örülök az építő jellegű kritáknak, a rosszindulatú megjegyzéseket pedig egyszerűen kiszűröm.

Válaszosat előre is köszönöm. És nem társkeresési szempontból írtam a kérdést, pusztán kícáncsiságból!



2017. aug. 22. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen korrekt csajnak tűnsz, hiba itt nincs. ;)
2017. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%
Igen. 4 év múlva feltétlenül keress meg, jó? :)
2017. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és ez miért felnőtt párkapcsolatok kategória kislány?
2017. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Már most ezt milyen korosztálytól kérdezed?🙄
2017. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, egy átlagos, normális lány vagy. Nincs veled gond.
2017. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én belsőre majdnem olyan vagyok mint te :D Külsőre viszont sokkal másabb.

13/L de pár hónap és 14.

2017. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagosnak tűnsz számomra. Nincs veled semmi baj, csupán csak az én ízlésemnek túl szürke és jellemtelen vagy.
2017. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!