Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik a fiúk (férfiak)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a fiúk (férfiak) azt, hogy egy lány kedves velük akkor rögtön többet akar?

Figyelt kérdés

Nem ez az első eset, hogy ez történt és mikor visszautasítom őket, akkor én vagyok a rossz. Az alaptermészetem vidám, kedves, mindig mosolygom mindenkire kivétel nélkül. A legyek bunkó nem müködik, próbáltam, de nem akarok szándékosan rideg lenni. A legutóbbi srácot sem tudom 'lekoptatni', elmagyaráztam szépen, hogy köztünk nem lesz semmi, mert egy részből én mást szeretek és nála nem érzek semmit. Folyamatosan írkál, de már nem válaszolok neki vagy ritkán, akkor is egy-két szóval.

Nem vagyok egy klasszikus szépség, sőt, erre nem lehet fogni a dolgot.


Lányok válaszát várom főként akik így jártak.



2017. dec. 22. 08:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#4 igen itt az ellenpelda arra hogy ha valaki tanult inteligens meg lehet emberilwg egy ribi meg stb.
2017. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!