Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó ötlet e, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó ötlet e, hogy a barátnőm ballágási ajándéka egy utazás lesz Bercelónába 1 hétre kettesben? 19F és 18L

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk együtt és mindig is elakart jutni oda, de a családja inkább ezt mindig nagy veszekedés közepette leszólta. Ezzel akarom meglepni, mert most teljesen le van lombozódva a szülei miatt akik tényleg sokat veszekednek emiatt nagyon sokszor is sír nekem amit képtelen vagyok nézni. Néha át is jön hozzám aludni pár napra csak, hogy ne hallja a veszekedésüket. Ráadásul idei tanév végén érettségizik így az is stresszes lesz számára viszont ez az ajándék teljesen feloldaná a felgyülemlett streszt benne. Csak a szülei engedjék el akik hát nem nagyon bírnak nem tudom, hogy miért pedig nem iszok, nem cigizek, nem drogozok és elég tisztelettudó is vagyok valamint még segítőkész is.
2017. dec. 27. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó ajándék és mivel a lány elakart oda menni nagy valószínűséggel örülni fog neki. Sok sikert hozzá!
2017. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg ennyire szerette volna, imádni fogja:)
2017. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és egyben értelmes válaszokat. Szerencsére volt alkalmam erre az útra gyűjteni az elmúlt 2 év alatt amikor először közölte velem, szeretne oda eljutni és ezt akkor ki is gondoltam meglepetésként a számára. Csak attól félek, ha a szülei az érettségi előtt elválnak ami nagyon úgy fest, hogy be is fog következni ugyanis karácsony előtti este már közölték is egymásaal, hogy elakarnak válni amit barátnőm sajnos meghallott. Szegényt teljesen idegi roncshalmazzá teszik. Nem tudom, hogy mi tévő legyek, mert már eljutottam arra a pontra, hogy nem bírom vigasztalni őt a hét minden második napján. Úgy felvenni a telfont, hogy zokog benne. Csak sajnos tenni sem tudok vmit, mert ha beleavatkozok ebbe az egészbe akkor szinte biztos, hogy nem fogják elengedni és akkor csak többet ártottam, mint vmi hasznot csináltam volna. Hála istennek holnaptól suli kezdésig itt fog nálam aludni. Szerencsére szüleim nagyon kedvelik, anya pedig külön megsütötte a kedvenc sütijét is, hogy jobban érezze magát ráadásul kicsit meg is nyukszik itt nálunk utáni viszont megint kezdődik a rémálom.
2017. dec. 27. 00:52
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon örülni fog neki, ott igazán kipihenheti magát :).
2017. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!