Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21/F. A korosztályomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21/F. A korosztályomtól kérdezem, hogy ki fizeti a nyaralást a barátnővel?

Figyelt kérdés
Most nincs barátnőm, és korábban sem voltunk kettesben nyaralni. De tudni szeretném, hogy egy kétfős nyaralást mennyiből tudnék finanszírozni? Még gimiben a lányokat csupa trópusi helyre vitték a pasijaik, de ezt sajnos nem engedi meg az anyagi helyzetem. Szóval egy balatoni vagy horvát tengerparti nyaralásra mennyi kéne?

2016. szept. 6. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten, más nyaralása nem mérvadó.

Mi 4 éjszakát voltunk 60 ezerért FP-val, de kétlem, hogy ugyanezt le tudnád foglalni. Ehhez add hozzá az ebédet, benzint, és még amit megvennétek közben.

2016. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Horvátországba csak az üzemanyag legalább 50 ezer, egy apartman napi 10 ezer, a kaja is drága nagyon.

Szerintem a Balatonnal sokkal jobban jársz.

2016. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
A net-en nézz utána, vannak nagyon szép helyen panziok amik nem annyira drágák de ha 2 fő 7 napra menne kb. 300.000 ft mindennel együtt, 3 napos akciós wellnesek 100.000-150.000 durván.
2016. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Különben én most ugy számoltam bulgáriai tengerpart a legolcsobb, én jövő nyárára is odamegyek.
2016. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Balatonon mi idén (Siófok) 8 éjszakára voltunk kb. 80ezerért, ebben a szálláson felül sváédasztalos reggeli volt benne kettőnknek.

Tavaly három éjszakára voltunk szintén reggelivel 36ezerért.


Persze nem mindegy az sem, hogy elő- vagy főszezon, hogy mennyire akarsz minőségi szállást, kiszolgálást... Vannak ennél olcsóbbak és jóval drágábbak is, mi idén erre már januártól spóroltunk. :) Az egy hét alatt kajával mindennel kb. 150ezret költöttünk, ebben volt étterem és egyéb luxus is.


Felesben fizettünk egyébként idén és tavaly is, normális nő nem várja el, hogy te nyaraltasd, hacsak nem vagy a helyi keresztapa kedvenc fia, hogy ennyi idősen vagyonod legyen...

2016. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi imádjuk a sátorozós témákat, így sátorozni voltunk Siófokon, 3 nap 13ezer volt, ebben benne volt a strandbelépő, sátor, autó, vizesblokk használat, stb. A kaja nagyjából ugyanennyibe került mialatt ott voltunk.

A helyszínen mindent a barátom fizetett, mert úgy érezte "illendőnek", utólag meg adtam neki 15ezret, így nagyságrendileg felesben fizettük. Filléreskedni nem fogunk, hogy én egyszer egy gombóccal több fagyit ettem, az ő ebédje viszont 100 forinttal drágább volt, stb.

Már most elkezd mindkettőnk gyűjtögetni, jövőre összedobjuk a félretett pénzt, és abból a "közös kasszából" járunk majd ide-oda nyáron.

2016. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javaslom hogy menjetek Kelet felé, vagy a Balkánra délebbre. Mi idén bejártuk Ukrajnát, Moldovát, Fehéroroszországot, Litvániát, Lengyelországot, 10 nap, 150 ezer mindennel együtt (vonat, busz, repjegy is). Jövőre balkáni látogatást tervezünk, Ausztriában ugyanígy kültekezve kb. 4-5 napot tudnánk eltölteni ugyanennyiért. :D
2016. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!