Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban hiányzik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban hiányzik az exem, tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Ma lenne egy éve hogy tartsuk a kapcsolatot. Több mint egy éve találkoztunk egy táborban. És kb februártól vagyunk eggyütt. És én nagyon szeretném látni őt, és eggyüttlenni vele viszont már nemtartjuk a kapcsolatot és félek attól is hogy van valakije. Nemtudom mit tehetnék. Ne mondja azt senki hogy lépjek túl rajta. Értelmes válaszokat!

2017. dec. 27. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ertelmes valaszokat...? 1 eve nem talalkoztatok, azt se tudod mi van vele mert nem kommunikaltok, ez mitol lenne 'kapcsolat'? Ez nem az, csak te azt kepzeled.


Valoszinuleg mar regesreg massal van. Igen, akkor is ha neked ez most nagyon, de nagyon faj, es jajdenagyon szeretned ha nem igy lenne.

2017. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű köszönéssel tudatod vele, hogy élsz, majd kicsit kérdezel a közelmúltban történt eseményekről. Pl: Hogy telt a karácsony, kik voltak nálatok, kinél voltál, mit kaptál... ha nem tesz említést a barátjáról, akkor feltehetően nincs neki. Ha nincs, elmondhatnád neki, hogy mennyire hiányzik, és vele szeretnél lenni. Onnantól már szerintem menni fog.
2017. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CFB ***** válasza:

Már 10 hónapja nem tudsz róla semmit. Nekem az ilyen nemhogy nem kapcsolat, hanem még barátság sem.

Gondolj bele. A saját "párod" nem képes több, mint 300 nap alatt rádírni, hogy mi van veled.

2017. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!