Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem belé. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Topi40 kérdése:

Szerelmes lettem belé. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval.. Szerelmes lettem egy lányba éés hát az utóbbi időben sokat találkoztunk. A lány úgymond "Tiltott gyümölcs" volt tehát volt barátja. Megírtam neki, hogy szeretem és utána nem sokkal Ő is ezt mondta, de egyébként átvert. 25-én találkoztunk.. Akkor viszont meg olyanok voltunk, mint egy pár úgy is viselkedett Ő is én is. De nem volt csók semmi, csak összebújtunk. Elment egy busszal mamájához én 1 percre rá hívtam fel, hogy hiányzik. Aznap este küldött egy képet, hogy sír nincs rendben semmi, majd utána mérges lett és mondta, hogy reméli nem mondtam semmit a barátjának, mert megöl. Mondom nem nem dehogyis.. Erre egy ismerőse rám ír, hogy pattanjal le a csajrol.. Követtem a srác utasításait és mondtam a lánynak, hogy Ő tiltson le, mert én feloldanám 1-2-re. Így is van azóta depis vagyok iszok és nem eszek semmit sem. Elég szar érzés... Most jelenleg Egyiptomban van pihenni.. Nem merek sehol sem ráírni konkrétan, mert nem akarok megint az őrsön kikötni egy hülye balhé miatt.. Mit tegyek most?

2017. dec. 28. 16:05
 1/1 anonim válasza:
Háát figyelj.. Lehet most sokan egy búzának fognak nézni engem, de azért kezdj el edzeni. Ha szereted akkor ne tartsd magadban, de valószínű hogy meg akar majd verni. Nem mondom hogy verd meg, de azért lássa hogy te sokkal izmosabb vagy, ha mégis neked megy, akkor meg csak védekezz(Tudom hogy nem 1-2 nap alatt leszel izmos). Tudom most te is egy hülyének nézel valószínűleg, de ezt nem lehet elrendezni szóban, hacsak békén nem hagyod a csajt.
2017. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!