Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba akinek már van barátja. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

tehát.. szerelmes vagyok egy lányba akinek már van pasija, azzal a lánnyal jóba vagyoo, már 7éve szerelmes vagyok belé de semmi.. nem mondtam el neki soha, mert olyan kedves, és szép féltem mindig ha elmondom neki, hogy megutál és elmondja másoknak.. az osztály ahova járok ott naggyábol az osztály 3/4-e bunkó önző... sokszor álmodok azzal a lánnyal (nem tudom hogy ő is álmodik-e ilyet): 1. álmom az volt hogy megölelem.. 2. az hogy volt kb az utcájukban 5 csík: ő állt az 5.en, én a 4.en.... tehát az volt az álom hogy egy lépésre vqgyok tőle.. amikor ezt álmodtam azelötte sokat játszuttunk kint az utcán meg minden... 3. ilyen álmom: az megint hogy megölelem, de őis megölel engem.. ezekre emlékszek.. az osztályunkban nem tudom miért de gúnyolják a kockákat.. és hát én kocka vagyok, és tagadom mindenki előtt az osztályba kivéve az egyik barátomnál nem tagadom.. tehát hazudtam annak anlánynak hogy nem vagyok kocka... kocka is vagyok de nem vagyok átlagos kocka.. informatila nagy részét már tudom, már belekezdenék a programozádba (VS code) de nincs miért nincs motiváció.. a lány egyszer megkért arra hogy a laptopjára töltsem le a sims 3-mat: nem sikerült, mert vagy béna voltam akkor mert ha dzámomra egy nagy személy van mellettem és csinálok valamit elrontom.. de persze akkor még nem vopt ncore accom, tehát azért nem tudtam megcsinálni neki mert szar sims3 makat szedtem le.. én egy hihetetlen lusta ember vagyok 12 évesen, mégis megvan az a 4es átlag mindig a bizibe..

volt olyan hogy a lánnyal sokat lógtam együtt és egyszer odáig jutott ez el hogy asszonta hogy aludjak fent nála.. mondom jó. de a szüleink nem engedték mert már nagyon este volt.. ezek akkor történtek még qmikor nem voltak együtt a pasijával... de amiután arra kért hogy aludjal fenn nála aztán ki se hívott meg semmi.. egyszer volt olyan hogy sokszor akartam elmenni jozzájuk, és a lány is visszahívott.. hozzánk nem jött át nagyon mert én úgy vagyok vele, ha hozzám valaki jön az gépezni jön.. iskolába le se szar (legalábbis nem beszélünk, én azért mert hq vele beszélek mindenki szeme láttára akkor hülyeségeket is tudok beszélni soakt, meg a szívem 150-en kalapál mert számomra nagy személy) a lány kitünő tanuló... felnőtt koromba informatikus akarok lenni, és a lánnyal akarom leélni az életem.. de nem tudom már hogy hog y legyen eulz kivel már fél éve van pasija.. mit tehetek? mert már olyanok is az eszembe járnak hogy elmegyek az erdőbe és leugrok egy szakadékról.. a lány megvan nekem az egyik social media-n tudok neki írni meg minden.. be is vallanám de félek hogy megutál.. én végülis jóba vagyok vele..



2017. aug. 24. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lány részéről eltudok képzelni valami testvéri szeretet -> lehet, hogy így érez irántad. Viszont nyugodtan mondd el, hogy mit érzel iránta. Az érzelmeket nem szabad szégyelni, és elküldeni sem fog valószínűleg. Ha nem szerelmes beléd, akkor az elején óvatosabban fog bánni veled, de ha szerelmes, jobban fog közeledni hozzád. Minden 50% az esély. A kapcsolatukat pedig NE te tedd tönkre. Abban nincs semmi rossz, ha szerelmet vallasz neki. Te döntesz.
2017. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Legyél informatikus, biztos meglesz akivel leeled az életed, még az is lehet, hogy ő lesz az. Valld be neki, ezért nem utál meg.
2017. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CFB ***** válasza:

Ha informatikus vagy, legyél az. Én bátyám is az. Rohadt jo munkák vannak abban a szakmában, és ha jól megtanulsz mellé egy nyelvet (és ha nem leszek lusta), rohadt jó lesz minden. ☺ Ami a csajt illeti. Pont most "számítottam" azzal a srácak Messengeren, aki másfél év után elhagyta a barátnőjét, és most vallotta be, hogy szeret.

Ha a csajjal akarod leélni az életed, és nem mondod el neki soha, hogy szereted, szerinted mi lesz belőle? Nagyobb eséllyel semmi.

Nyugodtan mondd meg neki. Az, hogy szeretsz valakit, nem szégyen. Én úgy vagyok vele, ha szeret, akkor minden jó, ha nem akkor mindent megtettem az ügy érdekében.

Sok sikert!

2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CFB ***** válasza:
Ha informatikus akarsz lenni*
2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mostanában még mindig csak rá gondolok... Könnyezés, hogy mégis már 7 éve szerelmes vagyok belé, de még mindig nem mondom el neki... Nem merek rá utalni hogy szeretem, félek hogy visszautasít, most nemrég volt az én meg az ő névnapja is: 0. Órám után felmentek az osztálytermünkbe, pont úgy sikeredett hogy megköszöntem névnapja alkalmából, megköszönöm, érdekes amikór én kérdem, mondok neki valamit (milyen óránk lesz) lágyabban válaszol nekem vissza, másabb hangon mint másoknak. A szüleim gyökerek, ha a lányra gondolok, mindig eszembe jut hogy az anyám gyökér (nagyon az, sokat tudnák mesélni anyámról hogy miért gyökér). Ha a lány mögött vagyok mikor megyünk pl. Sportcsarnokba, azt gondolom és képzelem el magamba hogy megölelem, megsimogatom. Félek attól hogy a gyökér anyám, a család, illetve az osztálytársak hogy reagálják le.. ahogy mondtam névnapom volt nekem is meg neki is. Anyám egyik reggel mondta nekem vigyek neki egy kis tábla csokit, el is vittem neki, reggel 7:00 lehetett (akkor még alig volt pár ember az isibe) amikor jött a lány odaadtam neki e módon(de az már 3 nappal azután volt miután névnapja volt, mivel egyszer felköszöntötték ajándék nélkül, nem merem neki odaadni akkor mikor 26 osztálytárs látja): én:Jóreggelt, boldog névnapot *odaadtam neki a csokit* ő:(tökre más hangon válaszol mint a többi embernek) köszi, én majd fönt adom (osztályteremben gondolt) neked, mert így most nehéz lenne. Én;oké, közbe a fejembe ez járt: hát mondjuk alig vannak itt emberek., Mondjuk nem is kell hogy odaadja, mivel úgy vagyok vele hogy ő ne adjon nekem semmit de én adhatok mert annyira szeretem. Fent nem adta oda. Kedden se.. valószínüleg mind a ketten egyet érzünk: nem akarjuk egymást leterhelni semmivel, nem akarjuk hogy kiröhögjenek minket mert éppen adunk egymásnak ajándékot. Fönt aludtam osztálytársamnál (aki fiú, segítettem neki informatikába, videó vágás ilyesmi, jáde nem movie Maker, meg minden) aztán hívta azt az osztálytársam az az a lány akit IMMÁDOK, mondta hogy: Szia ..... Segítenél nekem letölteni a *helló szomszéd" nevű játékot: mondja oké, de ha nem megy itt a *én* ha én nem tudok ő segít. A lány tudja hogy nekem megy az informatika (kisujkból) valószinüleg 2 ok miatt nem kért meg hogy segítsek: 1.: Nem akart leterhelni 2.: Hibáztam egyszer nála, ezt is leírom: egyszer még 1-2 éve eljött hozzám a kis eindows xp-s laptopját al (IBM ThinkPad) hogy töltsön le neki a Sims 4et: letöltöttem, én véleményem futott, de volt egy kis gond: hát az a laptop nem támogatott (valószínüleg) kűlsó hddt ami fél tera, és a laptop le se szarta hogy bedugtam a laptopba, de az is lehetett hogy az usb output Az 1.-s volt, aztán a 3.0t nem támogatja. 1 és fél órán cseszekedtem vele hogy meglegyen a laptopján a sims4,Dee nem ment.. DVDm nem volt, azzal ment volna.. azért cseszekedtem vele annyit, mivel a lánnyal szeretek lenni úgy is vele egy környezetbe hogy nem szólunk egymáshoz. Hát.. sikerült a lánynak segíteni, mior felhívta az osztálytársam, örült is neki (az akinél voltam nem tudott neki segíteni, de én tudtam) örült a lány neki.. manapság nagyon sokat gondolok rá, Viberen sokszor nézem meg a képét, sokszor könnyezés el amikor ránézek, mert lehet hogy elcsesztem az életemből 6-7 évet mert még mindig nem mondtam el neki. szívesen feláldoznám rá az életem, odaadnám neki mindenem.. Most nemrég kiderült hogy nem is jár már azzal a sráccal.. aminek örültem, boldog voltam, az is vagyok hogy legalább egy kis esélyem is van! Névnapjàn elhatàroztam hogy viszek neki 1 darab tábla csokit, 1 "hajós kex" csomagot, és kinyomtatok egy kis szöveget hogy: "boldog névnapot" és ráragasztom az egyik ajándékra: megvolt át is akartam vinni, vittem vittem, de a házuk környékén hallottam hogy otthon vannak, (mivel meglepetésnek szántam volna, de otthon voltam) megfordultam, abban a hitben élve hogy majd holnap odaadom neki, holnap így is kapok vaníliás Coca cola-t. De nem mertem odaadni neki, mert féltem hogy otthon vannak.. és ugye ez után jött az a nap is mikor odaadnám neki isibe a kis tábla csokit (csak egy kis csokit, mert egy cola-t nem tudom hogy hogy Rajna el téli táskába)... ha rá gondolok isibe, mélyen, és pl. Padot húzom mert elhúzzák a gyökér 8.osok, akkor leblokkolok egy másodpercre, a félelemben azt érezve, hogy a "fejtartó izmaim" lekapcsolnak. Mostanában azt tervezem hogy megírom neki... De még mindig félek a visszautasítástól, a gyökér szüleimtől hogy mit reagálnának hogy vele járok, és az osztálytársam mit reagál árnak... Nem akarom azt hogy csúfoljanak, osztálytársak pedig előszeretettel viccelődnek azzal hogy "megdugnám" még ilyenek... Az neki se lenne jó még nekem se... Még mindig csak a szobámban vagyok Dél után, néha meg meg könnyezek ha rá gondolok, és gépezek.
2017. nov. 14. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a kaka helyesírásért, az autocorrectet még mindig nem kapcsoltam ki.
2017. nov. 14. 15:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibák autocorrect miatt: kisujkból=kisujjból, eindows: windows , letöltöttem, én véleményem futott= letöltöttem, nálam futott , mior=mikor könnyezés= könnyezés , de otthon voltam= otthon voltam , mikor odaadnám"= mikor odaadom , hogy hogy Rajna el téli táskába= hogy hogy férne el teli táskába. A félelemben= a fejemben, reagál árnak= reagálnának még ilyenek= még ilyenek
2017. nov. 14. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!