Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy az fáj a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy az fáj a legjobban ami sosem történt meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy barátom, kb 3 hónapig voltunk együtt, és ő volt ez első "komoly" szerelemem (bemutattam a szüleimnek, ismerősöknek, tőle kaptam az első csókomat stb...).

Viszont 2 napja szakítottunk mert már nem érez irántam semmit, ami így korrekt meg minden, de én még mindig szeretem.

Mivel már előtte 2 nappal tudtam hogy azért találkozunk hogy vége legyen, volt időm kisírni magam, és a szakítás óta csak egyetlen egyszer könnyeztem be, de akkor se sírtam. Szépen váltunk el, mindent nyugiban megbeszéltünk, minden kérdésemre választ kaptam és mindent elmondtam amit akartam.

Kezdek túl lenni rajta, érzem hogy jobb lesz így, mégis fáj ami sosem történt meg.

Azt mondta hogy szerezzek kottát és megtanulja zongorán a kedvenc dalomat. Azt mondta elvisz motorozni miután meglett a jogsija, hogy ne féljek többet ettől. Valamiért sose jutottunk idáig hogy átmenjek hozzá, mert ugyan nem lakik nagyon messze, tömegközlekedéssel azért kicsit hosszadalmas odajutni, meg sokszor idő sem volt... Szóval kimaradt az hogy csak odabújhassak hozzá, ölelgethessem miközben fekszem mellette...

A kérdésem az hogy normális hogy az fáj ami sose történt meg, mert tudom hogy nem is fog már soha?

Köszönöm a válaszokat!

15/L



2017. dec. 29. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális, persze, hogy az. De próbálj arra gondolni, hogy ezeket egy másik fiúval is átélheted, aki szeret téged.
2017. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, erre én is gondoltam, hogy majd valaki, aki igazán szeret.

Csak az a baj, hogy mióta megismertem, tudom hogy ez valami különleges. Akkor még nem is tetszett, nem voltam szerelmes se, egyszerűen éreztem hogy ő különleges számomra. De lehet hogy tévedtem és csak barátilag lehet erős ez a kapcsolat :(

Mindenesetre igyekszem kiverni a fejemből, sokat fogok tanulni és amennyit csak lehet eljárások edzésre (sajnos a suli miatt kicsit ez háttérbe szorult, de mostmár muszáj lesz), de még így sem lesz egyszerű mert osztálytárs :(

Na nem baj, majd igyekszem. :)

2017. dec. 29. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Csak 2 nap telt el a szakításotok óta, nem múlik el a vonzalom ennyi idő alatt. Nem véletlenül mondják azt, hogy az idő mindent begyógyít, ez minden nappal könnyebb lesz. (Főleg akkor, ha találsz egy fiút, aki zongorázik és motorozik...)

2017. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kéréssel másik fiút. Ha sok lehetőség van 1-2re elfelejted.
2017. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem könnyezni kéne,fogyókúrázni.
2017. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
157 cm vagyok, 45 kg, szóval elég alacsony és karcsú, én úgy gondolom most tökéletes az alakom, nem fogok figyózni ;*
2017. dec. 29. 18:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogyózni*
2017. dec. 29. 18:33
 8/8 anonim válasza:

5: ekkora baromságot. Honnan szülted le ezt, hogy neki fogyózni kéne? Ez rém nagy hülyeség.


Kérdező: nekem is hasonló a helyzetem jelenleg, csak minden kicsit komolyabb. Értsd ezt úgy, hogy én 1 évig jártam vele, több dolog is történt, pl az ágyban való fetrengés, meg mások is, de az privát téma :D és nekem is volt még egy csomó tervem, pl az, hogy mivel a szüleink (szerencsére) nagyon jól kijöttek egymással, és már augusztusban elkezdték tervezgetni, hogy idén közös nyaralás lesz Olaszországban. Én már voltam ott többször is, de így sokkal másabb lett volna, belegondolva, hogy egy hotelszobában alszunk, medencében/tengerben együtt fürdünk, vidámparkba megyünk, meg hasonló programok. És ez csak egy előre betervezett közös tervek közül. Szóval röviden: igen, normális, ha fáj ez. De én szurkolok, kitartás ;) 15/f

2018. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!