Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek fura perverziói...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek fura perverziói vannak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon szereti, ha katonai egyenruhában vagyok és szinte mindenhova így tudok csak elmenni vele, mert ha mást veszek fel, akkor nincs kedve eljönni. A katonai egyenruha egy ma is használatos dandártábornoki egyenruha és ezt egy leszerelt tábornoktól kaptam meg. A névtáblát már leszedtem és az én névtáblámat varrtam fel rá. Tele van kitüntetésekkel és néha kínosan érzem benne magam, mert csörögnek. A kitüntetések közül csak a lovagkeresztet ismerem. Ettől függetlenül nagyon szeretem őt és próbálok a kedvében járni, de amikor moziba megyünk, kicsit kellemetlen a sorban állni.

2017. aug. 23. 22:13
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
szerintem a barátnőd csak azt szeretné mutatni hogy milyen fontos ember a barátja
2017. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd ha valós akkor tényleg nagyon fura. Max beszéld meg vele hogy kellemetlenűl érzed magad benne.

(Remélem hogy csak kamu kérdés)

2017. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Valós, és természetesen beszéltem vele erről, de ezzel csak annyit értem el, hogy nem állt velem szóba 2 napig.
2017. aug. 23. 22:19
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a fenébe. Nem téged szeret csak azt, akit csinál belőled.
2017. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyél katona , és akkor nem kell "jelmezben" mászkálnod, mellesleg hány évesek vagytok?
2017. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
én 19, ő 2 héttel fiatalabb nálam.
2017. aug. 23. 22:23
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Végül is nincs ebben semmi rossz, ha amúgy normális dolgai vannak.

Egy pasi fessebb ingben. Még fessebb öltönyben. Még fessebb egyenruhában. Ő erre indul be, és ezt felvállalja. Te pedig partner vagy ebben a kedvéért.

Talán fura, de van, akit egy felöltözött pasi jobban felizgat, mint a meztelenség. Ez nem feltétlen perverzió.


Jó tanács: ne lebeszélni próbáld, hanem színesíteni a palettát. Gondolok itt arra, hogy nyomozd ki, miben találna még szexinek. vegyetek együtt pár új cuccot neked, olyat, ami beindítja.

Illetve beszélgess el vele, tabuk nélkül, hogy mik azok az asszociációk, amik megtestesülve az egyenruhában, megmozgatják őt...

2017. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tedd rá a ruhát egy kerekeken guruló próbababára, küldd el őket együtt kirándulni, te pedig keress normális csajt :D
2017. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

simám tetszik neki a ruha, vagy ő is szereti a katonai cuccokat

ez ne zavarjon

esetleg vegyél egy hètköznapibb katonai ruhát

2017. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az egész egyenruha. Próbálkoztam úgy, hogy levettem a kitüntetéseket és mondta, hogy vegyem őket vissza. Aztán, hogy át rakom a kitüntetéseket öltönyre, de ez sem használt. Szóval az egész tetszik neki.
2017. aug. 23. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!