Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen lassan haladni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen lassan haladni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akit még nyáron láttam,nagyon helyes volt,és szombaton ráírtam. (kedd van) Azóta rengeteget beszélünk,mindennap. És a barátnőmnek a barátja az ő osztálytársa,és megkerdezte barátnőm barátja a fiutol hogy hetvegen taliznank-e hetvegen,es mondta hogy meg jobban meg akar ismerni. Oke,megertem. Es egyik baratnomnel szilveszterezett ez a fiú es mondta baratnomnek hogy szimpatikus vagyok neki meg meg kerdezte a barinom velemenyet rolam. Meg tenyleg nagyon aranyos velem. És kérdezte barinőm jogy nem akarsz vele talizni? Es mondta hogy de,csak meg jobban megakarom ismerni,nem 2 het utan akarok vele találkozni. Tehat tobb ido mulva. Mondta barátnőm aki beszélt vele hogy nagyon ilyen visszahúzódó,vagyis nehezen nyílik meg. De ez nagyon lassú. Mar mindent megkerdeztem,ő is,tényleg nincs olyan szinte amit ne kerdeztem volna meg. Élőbe jobban meg is tudna ismerni. Mi lesz később? Az ölelés 6 tali utan lesz vagy mi? A csókról ne is beszéljünk. Nem tudok ennyire lassan haladni,mert ahh nagyon tetszik és nagyon szeretnék vele lenni.

Tipp?

(bocsi a rövidítésekért,vessző hiányért)

15/L



2018. jan. 3. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

"Az ölelés 6 tali utan lesz vagy mi?"


15 évesen igen.


Ez a felnőtt rovat, nem a gyerek szerelem részleg.

2018. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy nem a tinibe raktam...
2018. jan. 3. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Haha :D 15 évesen tényleg nem értem mit vársz, szerintem ez teljesen normális.
2018. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ennyire vessző hiányod van 15 évesen...
2018. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az eddig valaszolok vagy nagyon el vannak tevedve, vagy csak jatszak az alszentet:D

Amugy ez miatt ne izgulj, talalkozzatok, ismerjetek meg egymast, aztan ha minden jol megy o is fogja akarni ezeket a dolgokat, sot:) csak az elejen lehet ilyen visszahuzodo

15/l

2018. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Jézusom. Tényleg valami hatalmas gáz van ezzel a korosztállyal.
2018. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: 3as válaszoló vagyok. Nem vagyok eltévedve, és nem vagyok álszent sem. 15 évesen nem pasiztam, főleg nem ilyen szinten. Az első barátom 17 éves koromban volt. Vele is majdnem 1 évig együtt voltam, mire lefeküdtünk. Ez nem álszentség.
2018. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!