Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miééééért menekülök mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miééééért menekülök mindig?

Figyelt kérdés

van itt valaki , aki észhez térítene?

Eddig még nem volt kapcsolatom, de voltak már szerelmesek belém és igen hibát követtem el, mert mások noszogatására belemtenem egy kapcsolatba és nem tudom szeretem e lányt.

1 hónapja vagyok vele együtt, oké ez még nem sok idő, valahol úgyis elkell kezdeni, viszooont régebben is éreztem ezt mikor mondták nekem hogy szeretnek.....

Menekülni akarok ilyenkor, nem igazán hiszem el, hogy bárki is engem szeretne és mindig menekültem, féltem a kapcsolatoktól meg a csalódástól, segítsééééég valaki volt már ilyen helyzetben , néha bevillan egy kép hogy ezzel a lánnyal vagyok 5-10 év múlva és minden jó, néha meg minden rossz és félek hogy megbántom, vagy nem szeretem csak kedvelem meg hasonlók, koromhoz képest semmi tapasztalatom nincs kapcsolat téren, mivel direkt kerültem ezeket...

Lehet most is ezt kellett volna tennem :( Amíg csak magamra hallgattam addig minden rendben volt, felkavarták az egészet a hülye barátaimat hogy rávettek erre :(

Illetve a lány családja túlságosan megkedvelt és nem tudom normális ember ennek örülne én meg már nem akarok hozzájuk menni :( mi a fa** bajom van?

18F


2018. jan. 4. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szólj ezzel kapcsolatban a szüleidnek és keressetek fel egy szakembert, mivel ez valószínűleg mentális eredetű probléma.
2018. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rá ennyire, 1 hónap után ne azt nézd, hogy 5-10 év múlva együtt lesztek-e

kedveled? jól érzed magad vele?

szerintem első kapcsolatnál legalább egy picit mindenki izgul, de ne ess túlzásba

legyél kedves a lánnyal, érezzétek magatokat jól együtt és ha pár hónap múlva esetleg szakítotok se lesz semmi

egy idő után az emberek tovább lépnek és ennyi


ne félj ennyire, mert akkor elszalasztod a jó dolgokat :)

2018. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!