Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a flörtölge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a flörtölgetést nagyon szeretem, de ahogy szexre fordulna a dolog én menekülök?

Figyelt kérdés
Szeretek tetszeni a pasiknak. Szeretem ha bejövök olyan pasiknak akik a legtöbb csajnak bejönnek, de nem akarok nagyrészt semmit tőlük. Én jól megvagyok egyedül. Nincs szüségem egy pasira sem egyenlőre, ráadásul olyanra nem aki csak szexelni akar. De jól esik velük flörtölgetni. Miért menekülök ennyire ettől és miért elégszek meg csak a szavakkal és csak azzal, hogy kivánnak engem?
2017. okt. 29. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Félsz a kötöttségektől és az ezzel járó esetleges béklyóktól. A nőiességedre irányuló pozitív visszaigazolások meg megédesítik a napjaidat, pillanatnyi örömfaktort nyújtanak, és ezekkel te "elvagy". De az is lehet, hogy a csalódástól tartasz.
2017. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Egófényezés.
2017. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért szereted, mert az egódnak nagyon jólesik, mert mozgalmas az életed.
2017. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Pont az ilyen csajok, mint te fognak egyszer csak nagyon durván bekattanni, s fűvel-fával összefeküdni. Úgysem bírjátok ki fütyi nélkül hosszabb távon...
2017. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:
72%

Ahogy elottem irtak, egofenyezes. A legtobb no csinalja, szoval nem vagy egyedi eset, de te legalabb bevallod. Szerintem nincs ebbol baj, csak az elejen le kell tisztazni, hogy ebbol ugy se lesz szex.


Egyszer olvastam egy cikket, teoriat, hogy evoluciosan azert alakult ez igy ki, mert egy no szamara fontosabb a tarsadalmi megitles. Mig egy ferfit ha a kozossege kitaszitotta, akkor is tudott maganak elelmet szerezni, de ha ez a novel tortent akkor nagy valoszinuseg szerint egen halt. Igy a visszacsatolasokra, sokkal erzekenyebbe valt a noi nem.

2017. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a női fantázia az esetek többségében mindig erősebb, mint amit végül valójában tesznek.

Neked tetszik, hogy másoknak bejössz, de amikor már tétje is van, akkor menekülsz. Ennek okait nem tudom, de hosszabb távon hátrány lehet, ha így folytatod.

Talán az a gond, hogy nem vagy biztos magadban, hogy a másik majd elégedett lesz veled. Más dolog tetszeni, és más dolog "megfelelni".

2017. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!