Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet meg valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet meg valami vagy offos az egesz? 🤔

Figyelt kérdés
van egy lany aki bejon es allitolag en is neki de mindig friend zoneol🙄es mikor talalkoztunk akkor is tok fura volt meg soha nem ketten voltunk hanem hozta a baratnojet. es soha nem tudok vele normalisan beszelni mert ha felhozom mindig tereli a temat🙄
2018. jan. 7. 08:26
 1/7 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy lehet még valami, mert az hogy viszi a barátnőjét, és tereli a témát arra is adhat okot, hogy zavarban van, vagy arra is, hogy még maga sem tudja mit szeretne és nem biztos az érzéseiben. Nem tudom mennyire ismeritek egymást, de lehet hogy még egy kicsit barátkozni szeretne... Végülis egy baráti kapcsolatból bármi kialakulhat. Véleményem szerint ez nincs veszve, mert valószínűleg akkor találkozni sem menne el. Szóval én csak azt tudom mondani, hogy ne hagyd annyiban 😉
2018. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?:D
2018. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 de ez miert fontos?🤦
2018. jan. 7. 09:04
 4/7 anonim válasza:
Szeritem hagyd. Elég egyértelmü hogy nem érdekled
2018. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak nekem pukkan el az agyam mikor valaki teli cseszi a dolgokat ilyen emoji os izékkel???


szerintem csak szivat, ha akar valamit már lett volna valami, a többi csak kifogás

2018. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
36%
Eroszakold meg😂
2018. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
XDD lehet az lesz
2018. jan. 7. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!