Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érezzem szemétnek magamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezzem szemétnek magamat, mert visszautasítottam egy srác munka utáni megvárását, mert nem tartom megfelelőnek a számomra? Egy hete ez jár a fejembe.

Figyelt kérdés

Semmit nem találtam a srácban, 5 cm-vel alacsonyabb, egyszerű az öltözködése, a humora még elmegy, a fogorvoshoz elmehetne, nem bírom a füstöt, az érettségitől több nincs, gyárban melózok, soron. Nem egy munkahelyen dolgozunk, egy házban lakunk.


Szerintem én had döntsem már el, hogy kit szeretnék munka után látni, ez fordítva is igaz, én sem kellettem minden olyan palinak, akit kinéztem magamnak. De akkor miért van olyan érzésem, hogy gondolhatja azt, hogy húúú, de nagyképű p.csa vok? De lehet, nem is kellene ezzel a témával foglalkozni, eddig is csak köszöntünk, váltottunk pár szót és mentem tovább.



2018. jan. 5. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene vele foglalkoznod. Egy jó pasi is kap visszautasítást, amit férfiasan kell fogadnia.

Te döntöd el, hogy kivel akarsz lenni és pont. :)

30F

2018. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkoznod.

Amúgy én sokszor megkaptam, hogy válogatós p..csa vagyok, csak mert voltak fiatal koromban hosszú időszakok is, amikor nem jártam senkivel (akár évek is), de akárki nem kellett. Na persze női munkahelyen, irodában, próbáltak összehozni ezzel-azzal.

Ne érezd Magad rosszul, de nem is agyaljál rajta.

2018. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom miért pörögsz ezen a témán.

Bár a kritizálás részét kihagyhattad volna, biztos rajtad is van mit csiszolni.

2018. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul ilyen előfordul.
2018. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már miért éreznéd magad emiatt rosszul? :)
2018. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rosszabb lett volna ha elfogadod.
2018. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Eleve őt nem értem, hogy miért is akar velem találkozni a csajozáson kívül? Gondolta, hogy én akarok tőle akármit is? Ha egymás mellé tennénk magunkat, a hiányaim ellenére is magasabban jönnék ki.


3#: igen, van mit csiszolni, 5-10 kg nélkül olyan csudanő lennék, bár így sem rossz, sminkelhetnék vagy legalább a körmeimet kifesthetném, ha nem lennék lusta hozzá, van vmennyi narancsbőröm, van elég anyajegyem, nem vok konyhatündér - most hirtelen ennyi.


A hátrányait azért írtam, hogy igen, a kinézete miatt nem mennék vele sehová. De ha jól is nézne ki, minden az ellenkezője lenne, de minden, akkor sem biztos, mert ha nem érzem azt, hogy igen, ő kell nekem, akkor sem mennék, ha duplán az ellenkezője lenne.


Írják a gyk-n, hogy ilyen-olyan rosszul kinéző srácok hogy találnak barátnőt, már pedig én nem 1,2 hasonlót látok csajjal. Ok, nem bombanők, de nem is satrafák. Én sem tudom, hogy csinálják, tanulni kellene (nekem is) tőlük.

2018. jan. 5. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, bepróbálkozott legalább. Nem fosakodott 3 hónapon át a facebook-on.

Értem, hogy mire célzol, de úgy érzem inkább azért vagy rá dühös, mert kellemetlen érzést okozott neked.

2018. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Újabb provokatív kamu vagy komolyan vannak ilyen aljadék emberek mint a kérdező? (a válaszok alapján igen).


Amúgy neki nem feladata hogy csaj olyan lányoknál próbálkozzon akinél látja, hogy bejön neki. A csajok többsége alapból be van szarva bármilyen jelet is küldeni.

Megpróbálta, nem jött be, ennyi.

Te meg itt hüledezel, hogy egy ennyivel alacsonyabb kategóriás ember mégis hogy képzeli, hogy csak úgy megszólít. Na elmész te a...

2018. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9#: igen, azt hiszem kimondatlanul erre gondoltam, csak vhogy nem sikerült megfogalmaznom. Nem vagyok top kategóriás csaj, csak meglepődtem a srácon. Köszi a véleményedet.
2018. jan. 5. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!