Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác 4. év van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác 4. év van köztünk ő 22 én 18. Én is tetszem neki, vagy csak sexet akar?

Figyelt kérdés

Már 1 honapja át hiv magahoz meg en is kerdezem hogy mikor tudunk talalkozni.

Valahogy a helyszin mindig a szobája..

At megyek filmezni de legtöbbször sosem az a vége.

Persze felnőtt emberek vagyunk tudom.

De felmerult a kerdes bennem hogy mivan ha csak arra kellenék neki?

Ugyanis meg nem vagyuk egyutt es azt mondja neki idő kell hogy ossze jojjon velem es hogy legyek turelmes ra erunk.

Persze nagyon jóban vagyunk mindennap ír.

Vagy hív.

Hogy mivan velem.

Ritka a talalkozasunk kb hetente 2x 3x.

És most mivan ha nem is akar semmit csak egy alkalmi voltam neki? Hogyan deríthetném ki anélkul hogy ra kene kerdeznem konkretan?


2018. jan. 6. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Vett már neked rózsát vagy csinált reggelit, meglepett valamivel aminek örültél?

Most csak megismétlem amit írtál (pusztán a tényeket, jól figyelj):

Elmondásod alapján nem vagytok együtt, nincs kimondva. Hetente kétszer, háromszor áthív magához, megkefél majd viszlát. A kérdéseidre egyértelműen terel, nem akarja kimondani egyértelműen.


Gondolom te szereted őt, ha neked szegeznék ezt a kérdést akkor ugyanaz lenne a válaszod mint neki, hogy legyen türelmes, ráértek járni később is?

Azt kell mondjam jól csinálja. Van egy lány akit kúrogat és folyamatos kétségek között tart. Nem mond semmit, de nem is hazudik, a farka mégis hetente többször le van polírozva.

2018. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak arra kellesz neki, ne aggódj.
2018. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja igen, volt még egy kérdésed.

Igen, te is tetszel neki, különben nem akarna megdugni. Te sem nagyon álltál sorba észosztásál tündérke.

2018. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak arra kellesz neki, és békésen etet.


Olyan nincs, hogy valakivel hetente 2x dugogatok, de közben "nekem idő kell, hogy összejöjjek vele".


Bevetted az egyik legklasszikusabb dumát, ha komolyan kellenél neki, akkor proramokra hívna, sok időt akarna veled tölteni, nem csak akkor keresne, ha éppen rajta van a kangörcs

2018. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze felnőtt emberek vagyunk tudom.


Oh, de mennyire. Főleg agyban.

2018. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!