Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányok számítanak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok számítanak cukiknak?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a belsőtől, az arctól, a beszédstílustól, a testalkttól vagy a magasságtól függ?

2018. jan. 7. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Engem általában a magasságom, arcom vagyis mosolyom meg a halk beszédhangom miatt cukiznak le+a belső. Amiket leírtál azok miatt szerintem mind lehet valaki cuki de ez sok dologtól függ. Egy gesztustól kezdődően bármi miatt. :)
2018. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég voltunk az osztálytársaimmal Spar-ban, és volt ott egy lány, akire mind azt mondtuk, hogy cuki, és jól néz ki. 15-16 éves, szőke haj, fehér bőr, kicsit kislányos arc(de nem túlságosan), kör lencséjű szemüveg, nem túl kirívó ruházat(fekete farmer, és egy ing szerű felső). Szóval nem az a tömeg. 15/F. :)
2018. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na erre En is Kivancsi vagyok

En raccsolok Es sok osztálytársam mondta hogy aranyos/cuki

En nem tartom annak főleg amikor valamilyen "r" betűs szót alig merek kimondani emiatt de....azt mondtak aranyos

2018. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mindenkinek mást jelent a cuki, számomra:

-Magas, de legalábbis nem mély hang;

-Vékony testalkat;

-165 és 175 cm közti magasság;

-Picit pszicho gondolkodásmód és fantázia, szerintem nagyon aranyos ha egy kertitörpe aki az államig nem ér fel mindig "durva" dolgokról beszél;

-A nevetése ne legyen visszafogott, bátran adja ki magából.


És ezzel kész a cuki lány tulajdonságainak listája a részemről.

2018. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az arcom meg az öltözködésem miatt szoktak állandóan cukinak nevezni. Egyik barátnőm szerint a beszédem is az.
2018. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
nekem a futyim.
2018. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy dologtól kifejezetten nem függ, pl ha valaki alacsony de nem szép az arca vagy szép az arca de undok természet, nem fogják lecukizni. Én is felhozom a saját példámat; engem azért szoktak mert "cuki a pofim" "aranyos ahogy viselkedem" stb... ilyeneket szoktam hallani. Meg ma "cuki volt a bénázásom" tesin :D pedig amúgy kövér vagyok mint állat, szóval az alaktól nem függ szerintem.
2018. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szamomra egy lany akkor cuki ha pici ilyen kis olelgetni valo

de nem azt jelenti hogy egy magasabb lany ne lehetne cukibb

viszont szamomra a pici lanyok aranyosabbak:)

16l

2018. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm aki sajnos az ország másik végében lakik de gyakran hívjuk fel egymást és a belsőjét meg a viselkedését találtam írtó cukinak *.*
2018. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rám már többen mondták hogy cuki vagyok. Igazából mondták már a külsőmre is meg a viselkedésemre is.

Nem tudom hogy a külsőm miért cuki. Nem vagyok alacsony 166,5 cm vagyok, az arcom szerintem tiszta átlagos, vékony vagyok.

A viselkedésén meg általában barátságos de inkább ilyen visszahúzódó,csendes lány vagyok.


Az egyik barátnőm meg azért cuki szerintem mert alacsony és az arca is cuki.

2018. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!