Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjam meg a barátomnak h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjam meg a barátomnak h szeretem is meg nem is? Tudom h ezt a hormonok teszik! De h irjam meg? 13L a fiú13

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Minek kellett így összejönni? Édesjóistenem...
2017. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A hülye válaszokat tartsátok meg!Csak rendeseket irjatok!😉
2017. febr. 3. 14:01
 3/19 anonim ***** válasza:

Inkabb szemelyesen mondd el neki, ne facebookon, viberen vagy akarmi mas kozossegi oldalon.

14/l

2017. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De személyesen nem merem...😳
2017. febr. 3. 14:13
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor ne legyetek egyutt, ha eloben nem mertek kommunikalni :(

Elozo valaszolo voltam

2017. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát ő mer,csak én nem! szted mit csináljak??
2017. febr. 3. 14:20
 7/19 anonim ***** válasza:
de egy kapcsolat alapja eleve a bizalom. Mellette nem félsz semmitől, fel tudsz oldódni. Akkor eleve miért jöttetek össze, ha szabad megkérdeznem?
2017. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát mert ő szeret de énis szeretem őt meg nem is...Csak az meg a baj h elmondom neki h hasgyja békén aki engem piszkál h ne szoljon be neki de csak beszól!
2017. febr. 3. 14:25
 9/19 anonim ***** válasza:
legalább tudod, hogy mindent megtenne érted. Az lenne a baj, ha nem tenné. De miután megszokott védeni, azután még jobban szoktak szekálni, vagy abbahagyják? Mert ah abbahagyják, akkor örülj, hogy segített, de ha csak még jobban piszkálnak, akkor mondd el neki. #7-es voltam
2017. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Abbahagyják.szted mit tegyek?elmondjam neki?

KÖSzi az eddigi segitsehet!!👍

2017. febr. 3. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!