Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy régen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy régen mutatta, hogy tetszem neki, és most már kerül?!

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott benned, valamit elhibáztál, nem küldtél jelet neki és úgy gondolta h nem is akarsz tőle valamit, stb ennyit tudok mondani. De fiú vagy lány vagy?
2018. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Az is lehet, úgy érezte, barátzónába került és ezért inkább elkerül, csak hogy ne barátként tekints rá.

De az sem kiárt hogy megszűnt az érdeklődése.

2018. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félénk/ nem viszonoztad eléggé a közeledését, ezért azt hiszi, bosszant téged.
2018. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is visszasírom azokat a régi szép időket, de mostmár késő bánat, ez a vonat elment... :(

Csak azt nem értem ha akkor tetszettem hogy tud most ilyen rideg lenni velem? Nem tudunk mit tenni. Már nem vagyunk elég jók neki...

2018. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez van, sajnos már késő.
2018. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha az okát keresed ezt csak ő fogja tudni megválaszolni, lehet, hogy lesz rá alkalmad, hogy megtudd és akkor élj a lehetőséggel. Kezdeményező volt, hiszen régen mutatta, Észrevetted, hogy figyel, rádmosolyog, rádköszönt, esetleg leszólított? Mert ilyen rövidke kérdésből ezt nem lehet tudni. És szerintem ez is számít. Próbálkozni lehet és ha tetszik neked, légy te most aki kimutatja ezt felé, mert lehet, hogy tényleg elbátortalanítottad őt és lemondott arról hogy megismerhessen. Szóval ha tetszik neked próbálkozz, mosolyogj, beszélj vele mert nem biztos, hogy el akar kerülni akár félre is érthettétek egymást. Nem gondolom, hogy fel kellene adni amíg nem lesz teljesen egyértelmű a számodra.
2018. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!