Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből jövök rá, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jövök rá, hogy tetszem egy csajnak? 16 éves a csaj. Régen jártunk 2 hétig, szóval vmikor tetszettem neki, ez eltűnhet végleg ez az érzés belőle?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért szakítottatok, ki szakított kivel,szóval így nehéz ezt megítélni, hogy mit érez.
2014. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát miből jövök,rá,hogy még érez vmit?
2014. dec. 12. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam ezeket a kérdéseket, mert ha pl ő szakított veled, nagy az esélye, hogy eltűnt ez az érzés belőle, ha te szakítottál vele, akkor lehet, hogy nem. stb. egyébként meg beszélgess vele, nézz a szemébe, próbáld átölelni, de nem tolakodóan, hajolj felé, mintha meg akarnád csókolni, aztán figyeld a reakcióit. Hát valahogy így... de egyébként meg is kérdezheted...
2014. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ő dobott,mert nem találkoztunk 1 hétig,mert a kórházba feküdtem megműtve.:c
2014. dec. 12. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért dobott??? És te még pedálozol utána? Ennyire bele vagy még esve? Hát nem tudom mit mondjak... szívem szerint azt tanácsolnám, hogy nézz körül és keress olyan csajt, aki ha ilyesmi történik ( persze Isten őrizz), bemegy hozzád és visz neked kaját...
2014. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na jó ekkor 13 évesek voltunk szóval nem várom el tőle,azóta megváltozott,és érettebb lett.
2014. dec. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!