Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek túl a szerelmeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl a szerelmemen, akinek kiderült hogy barátnője van?

Figyelt kérdés

már évek óta teljesen bele vagyok zúgva. még sosem volt barátom. azt hittem alakulhat valami közöttünk, főleg, mert mindenben egyezünk, és tényleg mindenben (szinte ő az egyetlen srác akivel valaha találkoztam és hasonlítunk, elég ritka ízlésem és hobbijaim vannak, főképp együtt az összes), szinte tökéletes pár lehettünk volna, teljesen így éreztem. egy totál egyéniség és erre egy basic, semmilyen barátnője van, pedig azt hittem valaki mást keres, aki hozzá hasonlít és mindenben megérti és egyezik vele?? bocsi, tudom elég össze-vissza írok most, de ma tudtam meg, és nem tudom túltenni magam. Ő volt az egyetlen aki miatt még volt bennem valami ami motivált és minden nap minden percben rá gondoltam. és én tényleg úgy éreztem, csak kell lennie valaminek köztünk, volt néhány jel, de úgy tűnik csak túlgondoltam és félreértettem az egészet. annyira fáj, életemben először szerettem valakit ennyire. életemben először találtam valakit aki ennyire megérthetett volna, akivel mindenről beszélni tudtam volna, mert csak ugyanazok érdekelnek minket. mit tegyek hogy enyhüljön a fájdalom? minden nap látom, ez megnehezíti hogy megpróbáljak elfeledkezni róla. meg ha akarnék sem tudnék. egyszerűen nem megy. nem is tudom hogy lehet-e erre jó tanácsot adni, és nem csak az idő gyógyítja a sebet. de el kellett valakinek mondanom, annyira rosszul esik.

18L


2018. jan. 17. 21:18
 1/1 anonim válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy nem jó ha mindenben egyezztek.En is beleestem abba a hibába, hogy beleszerettem egy fiúnak akivel szinte mindenben úgyan azt szerettük.. Voltak jelek és én meg meg is mondtam neki, hogy bejön.. Erre ő simán kihasznált.. Csak azt akarom mondani, hogy lehet jobb ìgy, de ha nagyon szereted akkor legyél türelmes... Elfelejteni sose fogod tudni csak beletörődni.. De szerintem ne pazarold várakozásra az idődet..
2018. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!