Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Én az osztályomban menő lánynak számítok, volt is kapcsolatom,de csak rövidebbek. Ellenben viszont az osztályban egy tök átlagos lányért a fiúk fele odavan, és még a többi osztályból is tetszik jó néhány embernek, de ő nem is foglalkozik velük,és egyikkel se akar összejönni.

Ez a lány mitöl jobb mint én. Semmi lányos nincs benne, és nem is kifejezetten szép.



2018. jan. 18. 20:27
 1/5 White_Another ***** válasza:
90%
Lehet, hogy nem képzel sokat magáról. 😃😃
2018. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

"Én az osztályomban menő lánynak számítok, volt is kapcsolatom,de csak rövidebbek."


Ettől jobb, mint te ;)

2018. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen igaza van az elso valaszolonak. Nem kepzel sokat magarol. Nem nagykepu es lehet h az jon be rajta a fiuknak h nem "tomeglany". Nem feltetlenul a lanyos lanyok tetszenek a nekik hanem akik nem nagykepuek. Lehet h nem a szepsege miatt, hanem mert egyedi.
2018. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Menő lánnyal én sem kezdenék ki:) Nézd meg az Amerikai szépséget, és rájössz, hogy miért:)
2018. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

1. Aki azt hiszi, csak a szépségen meg a népszerűségen múlik a dolog, az hulye.

2. Az olyan lányokra, mint te csak azok a fiuk buknak, akik szeretik a könnyen kapható dolgokat (lásd: rövid kapcsolatok).


Hadd találjam ki: attól vagy népszerű, hogy nagyok a melleid es beszólsz a tanaroknak? Es a masik lany attól átlagos, hogy jo tanuló es nem öltözik ugy, mint egy rib.......nc?


Tömör véleményem ez, lehet lepontozni. Szep napot. ✌

2018. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!