Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzone vagy játszik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone vagy játszik velem?

Figyelt kérdés
Tizenhat éves lány vagyok,és az elmúlt négy hónapom többé kevésbé egy fiú körül forgott:D Nagyon sok időt töltünk együtt, minden nap több órát beszélgetünk, és úgy általánosságban sokat keressük a másikat. Ölelget, ha filmet nézünk bújik, de semmi más nem történt közöttünk eddig. Viszont elég sokat utalgat, meg bókol, és még az elején megkérdeztem hogy akkor most mi is történik közöttünk, de azt mondta hogy maradjunk barátok. A kérdés után három napig távolságtartó volt, de ennyi, azóta ugyanúgy megy minden. Néha tényleg elég közömbös, és abszolút barátként viselkedik, és elég sokszor úgy, mintha már együtt lennénk. Természetesen én maximálisan oda vagyok érte, de nem merem felhozni a témát, mert félek hogy elveszítem, viszont a mostani helyzet sem a legjobb, mert fáj hogy nincs több köztünk. Mit tennétek a helyemben? Várjak még, vagy ha akart volna már lépett volna?

2018. jan. 13. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy kérdezz rá vagy randin vagy olyan alkalomkor csókold meg és akkor kiderül mit akar
2018. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Soha nem csókolóztam még, és nagyon parázok:D
2018. jan. 13. 18:30
 3/3 anonim válasza:
Huuh.. énis kb. ebbe a helyzetbe vagyok..annyi különbséggel,hogy én elmondtam a fiúnak és ő nemis tudom..lesokkolt és nemadott értelmes választ..de én nagyon félek hogy elveszítem.
2018. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!