Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt? Azt mondta, nem kellek neki, de mégis olyan furcsán viselkedik velem. (? )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit körülbelül fél éve ismerek, és őszintén szólva már az első találkozásnál megtetszett. Nem sokat beszéltünk eddig, elvétve köszönünk egymásnak, netes felületen pedig egyáltalán nem tartottuk soha a kapcsolatot, ami részemről nem probléma, mert egyébként sem vagyok a facebook híve, szívesebben ismerkedek élőben. Nem igazán tartom valószínűnek, hogy esetleg ő is kedvel engem, vagy hogy egyáltalán tetszem neki, de vannak dolgok, amiket nem igazán tudok mással magyarázni.

Például, egyszer amikor vártam a reggeli buszomat, ő is ott volt. Felszállás előtt mellé álltam, hogy minél hamarabb feljussak a buszra, amit ő eléggé érdekesen reagált le. :D Néha rám nézett, és amikor én is viszonoztam a pillantást, azonnal elkapta a fejét, zavarba jött, azt sem tudta, hogy hol van, csak állt ott mint a .. és amikor csak tehette, bámult engem.

Előfordult már olyan eset is, hogy valaki beszólt nekem, nem durván, de azért mégis, ami engem nem nagyon érdekelt, ő azonban azonnal a védelmemre sietett, és alaposan leszúrta az illetőt.

Ja, és meg sem tudom számolni hányszor jött már nekem tökre "véletlenül", vagy ment el mellettem két perc leforgása alatt hatvanszor, csak hogy észrevegyem... :DD

Eléggé sűrűn szoktunk szemezni, de nem csak így két másodpercig, hanem hosszú perceken keresztül, egészen addig ameddig valamelyikünk zavarba nem jött, és el nam kapta a tekintetét. Ez a valaki általában én vagyok, nem meglepő módon.. :D

Tudni kell, hogy eléggé hasonlítunk. Az öltözködésünk, a zenei stílusunk, meg úgy mindenünk, amit a srác osztálytársai is észrevettek, ugyanis pár alkalommal utánam kiabáltak, amikor elmentem mellettük és a srác mellett, hogy "Nézd *srác neve* itt van a barátnőd!". Ő pedig azonnal rá is vágta mindig, hogy én biztos nem vagyok a barátnője, sőt, még jól pofán is röhögött, hogy még szarabbul érezzem magam emiatt. :D Egy ideig emésztettem magam, de aztán úgy döntöttem, hogy jó, akkor megpróbálok nem gondolni rá, meg hasonló dolgok. Biztos voltam abban, hogy nem kellek neki, ezért nem láttam értelmét annak, hogy továbbra is reménykedjek.

Igyekeztem nem törődni vele, és inkább a barátaimmal foglalkoztam helyette. Aztán egy idő után észrevettem, hogy akárhányszor egy fiúval beszélgetek, ő folyamatosan bámul minket, vagy legalábbis a fiút amolyan "kinyírlak" szemekkel, de előfordult már olyan is, hogy be is szólt nekik, persze csak burkoltan, de akkor is. Onnantól kezdve, ahogy feltűnt egy másik srác a "láthatáron" ő elkezdett furcsán viselkedni, mintha csak féltékeny lenne, vagy mi. Ez nem is zavarna egyébként, de akkor miért adja a tudtomra konkrétan, hogy nem kellek neki, szólógat be amikor csak teheti (főleg ha a barátai is ott vannak), és bámul folyamatosan még mindig? Nem tudom, mit kellene tennem. Annyira zavaros ez az egész. Fogalmam sincs, hogy most akkor mit akar tőlem.. Szerintetek mit kellene tennem?


2018. jan. 10. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A helyzet csak annyi hogy total beled van esve....
2018. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy tényleg belém van esve. De akkor sem értem, hogy miért viselkedik így velem.

Egyébként köszönöm a gyors választ!

2018. jan. 10. 20:45
 3/11 anonim válasza:

Ha ez tényleg így van ahogy leirod akkor beléd van zúgva.

Egy kérdésem lenne.

Őszintén mennyire vagy a barátai körében híres?

Arra gondolok,hogy lehet,hogy szégyell téged.

Ezért nem akar veled eggyütt lenni.

2018. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nos.. A baráti köre eléggé vegyes, úgymond. A legtöbb haverjával egészen jóban vagyok, és nem gondolom, hogy ők bármiért is pikkelnének rám.

Persze, van egy-két személy, akik ha feltűnnek a látóhatáron, a srác viselkedése azonnal megváltozik, nem éppen a jó irányba..

Ha viszont egyedül van, tökre rendes, meg minden, szóval nem értem..

2018. jan. 10. 20:56
 5/11 anonim válasza:
Srácnak volt már barátja?
2018. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
*Srácnak volt már barátnője?
2018. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akarod mondani, barátnője? Nem hiszem, hogy volt. De mint mondtam, körülbelül fél éve ismerem, így nem igazán tudom hogy volt-e barátnője, vagy sem.
2018. jan. 10. 21:04
 8/11 anonim válasza:

Lehet az probléma,hogy nem volt még senkije.

Én azt tanácsolom neked,hogy uljetek le es beszeljetek meg.

Mondd meg neki,hogy te mit latsz rajta.

2018. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szívesen beszélnék vele, de az a gond, hogy szinte sosincs egyedül, ami azért probléma, mert a barátai szörnyen tudják befolyásolni a hangulatát/viselkedését, és nem hiszem, hogy tudnék vele normálisan beszélgetni erről. A másik pedig az, hogy azok után, hogy közölte velem, hogy nem kellek neki, de annak ellenére még mindig törődik velem úgymond, nem igazán merek odamenni hozzá. Félek, hogy csak rontok a helyzeten.

De valahogy mégis ki szeretném deríteni, hogy miért viselkedik velem úgy, ahogy. Mert tudtommal nem ártottam neki soha, ahogy a barátainak sem.

2018. jan. 10. 21:21
 10/11 anonim válasza:

Nem tudom hogy hány éves vagy,de engem ez a kisfiús viselkedés kikerget a világból. Ha érdeklem,igen is jöjjön oda! :)

19\L

2018. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!