Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy legalább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy legalább barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel alakulgattak a dolgok, de végül kiderült, hogy ő nem szeretett belém, ezért nem lett belőle több. Én nagyon nagyon rosszul viselem ezt. Teljesen depressziós lettem és nagyon nem látom a kiutat. Eddig próbált segíteni a túljutásomon, de most teljesen ignorál. Sose válaszol, sőt, ki is törölt az ismerősei közül. De nem értem miért? Nem tettem semmit. Ez most a depresszióm mellé nagyon rosszul esik. Csak azt szeretném, hogy legalább barátnak mondhassuk egymást, ne ellenségnek...

17/F



2018. jan. 19. 20:16
1 2
 1/14 Szandyyy69 ***** válasza:
Szerintem csak azt akarja ami szerintem logikus is hogy nem tartja veled a kapcsolatot mert így könyebben túl leszel rajta. Most gondolj bele ha jo baratok lennetek de neked meg jobban megtetszene es neki lenne valaki mas az hogy esne neked? Csak még depisebb lennel hagyd a francba a csajt lesz mas.
2018. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, azt tette, ami hosszútávon neked is a legjobb. Drasztikus lépésnek tűnhet, az is, de csak így tudod túltenni magad rajta.
2018. jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Par hónap és túlleszel rajta. Ez keményen hangzik tudom, de az ilyet le kell tojni.
2018. jan. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hidd el,nagyon jól jártál.

Én is beleestem egy lányba akit fél éve ismerek.

Tudja hogy odavagyok érte és ennek ellenére sokszor beszélgetést kezd velem mert tudja hogy nem vagyok elég erős letiltani.

Minden nap látni a messengeren a képét hogy elérhető,akkora fájdalom mintha sziven döftek volna.

Örülj neki,az idő segíteni fog.

2018. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy így könnyebben túl lehetek rajta, de én nem akarok tovább lépni. Nekem ő kell! Senki más. Borzasztóan szerelmes vagyok belé, senki más iránt nem éreztem még így. Én a végsőkig küzdeni szeretnék érte, de nem tudom hogyan, ha még csak meg sem hallgat. Tudom hogy hiába küzdenek, de ő nekem annyira nagyon fontos, hogy ha már a barátomnak tudhatnám, és alig legyen feszültség köztünk, én már annak nagyon örülnék.
2018. jan. 21. 11:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Az időben bízom a legkevésbé. Nekem az idő múlásával csak egyre rosszabb lett. Ahogy telik az idő én csak egyre jobban szeretem, egyre szebbnek látom, egyre jobban akarom, egyre jobban hiányzik és így egyre jobban szenvedek.
2018. jan. 21. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Tovább kell keresni valakit.Akivel most tartom a kapcsolatot igaz fáj,de pont ezért.

Korábban majdnem 3 éve volt egy szerelmi csalódásom akkor azt mondtam nem lehet rosszabb,csak sírva keltem sírva feküdtem le és nem tudtam mit csinálni.Elkezdtem számítógépezni napi 10 órát eltereltem a figyelmemet róla és kb 2-3 hónap után már nem éreztem semmit iránta.Ha helyette egy másik lányt keresel ez sokkal rövidebb idő lesz.

2018. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Ez akkora roh@dékság...
2018. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hagyd a francba!
2018. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, hogy túl kéne lépnem rajta, De nem akarok...vagy lehet nem is tudok. Lényeg, hogy én inkább végigszenvedem akár az egész életem, ha azt mellette tehetem. Az az én bajom, hogy ő pont hogy afelé terel engem, hogy elfelejtsem őt, míg én a másik utat választottam. Szóval hogy egyeztessük ezeket egymás közt, ha még csak meg sem hallgat. Ha írok neki, meg sem nézi, ha felhívom, fel sem veszi sőt, még ha élőben megyek oda hozzá, akkor is elküld.
2018. jan. 22. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!