Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálhatnék hogy legalább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék hogy legalább jóban legyünk?

Figyelt kérdés

Van egy 9.es srác aki nagyon bejön én 8.os vagyok szóval sajnos nem vagyunk osztálytársak.Nagyon megtetszett folyton rá gondolok és mindig az a "pillangók vannak a hasamban" érzés fog el amikor meglátom.

Nem vagyok valami szép csaj kicsi a mellem a fenekem talán jó...Nem tudom mit tehetnék nem merek ráírni is facebooko.:(Ha valakinek van ötlete írjon itt vagy privátba köszi! :)


2016. máj. 8. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
küldj képet:'D, majd megmondom h keleszz e egy9. esnek xd
2016. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kell a bunkozás...
2016. máj. 8. 18:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Amugy a nem szépet azon értem hogy nincs rajtam 6kg vakolat hanem kicsi alapozo aztán ennyi...és van aki a "naturabb" csajokat figyelembe se veszi
2016. máj. 8. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Am a kép tényleg joljönne (fej nemkell megpersze ruhában) mert sokan kicsinek tartják a mellüket pedig egész jó.
2016. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
beszélgess vele sokat
2016. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
baker alapozo egy kis szájfény vagy rúzs szempilád kihuzod ien szaral, osz már több esejed van hidd el, mer ha semi, szar cucok, asziszik h igénytelen vagy :D
2016. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyugi,a fiúk többsége ki nem állhatja az agyonsminkezett plázacicákat.Inkább legyél natúr,nem a sminken fog múlni a szépséged.Ha szép vagy,akkor smink nélkül is szép vagy. :)

Próbálj meg vele valahogy beszélni,ismerkedni.Máshogy nagyon nem fog ez menni...bátorság!!! :)

2016. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és ne tedd ki. Mert pl nekem se jön be akinrk meg bejön az nem akar sokat(általában)
2016. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem merek oda menni hozzá...ott vannak a barátai meg nekem is... ;(

Lehet hogy van barátnöje is ;((

2016. máj. 8. 19:16
 10/12 anonim ***** válasza:
9.-es vagyok én is. Ne aggódj, ha nem páwa a gyerek, akkor minden lány közeledését örömmel veszi egy átlagos srác, veszítenivalód nincsen :) kicsi mell nálam abszolút nem hátrány, mert nem tehet róla a lány, a barátnőmnek sincs nagy melle. A lányok fenekét viszont csókig meg se nézegettem
2016. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!