Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lekoptathatatlan csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lekoptathatatlan csajt végül 1 szó koptatott le végleg-nem érdekes?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a sulimban (még csak nem is az osztályomban) aki egyfolytában körülöttem őgyelgett és egyfolytában beszélgetést kezdeményezett.

Én udvarias akartam lenni és nem küldtem el a retekbe de nagyon kimérten és tőmondatokban válaszoltam hátha veszi a lapot és lekopik. De nem vette egyre csak jött így már ott tartottam hogy elküldöm a retekbe tényleg.

De végül nem kellett.

Odajött az egyik szünetben és megkérdezte: érdekel mit csinálok majd hétvégén? ÉS erre én csak annyit mondtam halkan és semleges hangnemben: nem.

Csak ennyit. Mást nem.

Rámnézett a mosoly lefagyott az arcáról és otthagyott. Azóta hetek teltek el egyszer nem jött oda a folyosón ha összefutunk levegőnek néz.

Nem furcsa hogy hónapokig nem kopott le, majd 1 szó után végleg lekopott?

Tényleg csak 1 szó volt és nem küldtem el a retekbe, nem voltam bunkó. Simán semleges hangnemben válaszoltam a kérdésére röviden.


2018. jan. 21. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Arcból vissza kéne venni, mert szar lesz a magas lóról leesni, ne legyen úgy, de szóltam.
2018. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5%
Miért nem dugtad meg, ennyire vállalhatatlan volt?
2018. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
A kérdésedre válaszolva: nem érdekes. Nem fut tovább olyan busz után ami nem veszi fel. Jól teszi. Te viszont elég nagy paraszt vagy és a kommunikációd -1
2018. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

:D


Lol, "lekoptattad", de mégis róla írkálsz. ;)


Csíra vagy öcsém.

2018. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!