Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gaz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gaz ha egy meg erintetlen (18) lany belemegy egy egyejszakas kalandba?

Figyelt kérdés
Nincs komoly kapcsolatom kb 2 es fel hete beszelgetek egy sraccal aki nem egy vad idegen regen mar talalkoztam vele es fuz hogy aludjak nala. En marhara kivanom ot mert jo pasi de az erkolcseimet ezzel lerombolnam mert folytatasa fix nem lenne. Lehet erzelmieleg is serulnek. Szerintetek mennyire gaz ha egy lany ilyet csinal? Elitelitek?

2018. jan. 22. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha fiu ha lány ítélem
2018. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Egy ribi lennél, sőt, már az is elég szégyen,hogy ez megfordult a fejedben...
2018. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Én elítélnélek.
2018. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Ne csináld
2018. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Hiába próbáljátok megtéríteni ezt a lányt, a mentalitása már egy ribié, hiába szűz. Előbb-utóbb úgyis riherongy lesz
2018. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem ítélek el, nincs jogom hozzá, azt csinálsz amit akarsz, van egy általánosan elfogadott norma (erkölcs), de ezt figyelmen kívül hagyhatod, ha eltudsz vele számolni magadnak (és nem ártasz vele senkinek).
2018. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és a sok álszent akkor is ezt mondja, ha fiúról lenne szó, egyébként én 20/f vagyok.
2018. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Az tok mindegy mennyi idős vagy, az egyéjszakás kaland mindig elítélendő.
2018. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem pártolom az ilyet, én például nem is tervezek ilyet csinálni, de ha Te akkora vágyat érzel akkor szerintem senkinek nincs semmi beleszólása a dologba. Egy embernek sincs joga elítélni valakit. "Gáz" vagy nem, az igazából véleményem szerint a Te dolgod. Ha mások véleményével foglalkozol akkor igen, gáz lesz, de ha

Te szeretnéd , akkor rajta! (Az már más kérdés, hogy hogyan álltok egymással, milyen a kapcsolatotok, miért fűz ennyire ésatöbbiésatöbbi..)

2018. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Kezdjük ott, hogy miért ítélkezünk rögtön egy olyan ember felett, akit még nem is ismerünk? Ezzel nem azt akarom mondani, hogy helyeslem ezt a dolgot, mert nem, viszont tudom, hogy egy ember nem feltétlenül csak azért megy bele egy szexkapcsolatba, mert dugni akar, hanem olyan lelki sérülések miatt is lehet, amiről még saját maga sem tud.

26/F

2018. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!