Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar az hogy szűz vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar az hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok , tavasszal érettségizem.

Nem vagyok felszínes,se csúnya, se buta de valamiért rettentően kezd zavarni hogy szűz vagyok. És nem tudom miért.

Mindig is hülyeségnek tartottam, ha valaki ilyeneken aggódik és sose voltam annak a híve hogy nagyon korán veszítse el az ember.

Sőt anno még meg is fogadtam magamnak hogy 17 éves korom előtt nem veszítem el,mert nem tartottam magam elég érettnek hozzá. Erre itt vagyok és zavar hogy szűz vagyok. Olyan lettem amilyen nem akartam. Sokszor gondolkodom azon hogy zavar hogy nálam rondább,butább stb emberek már nem szüzek és ilyenkor felkapom a fejem hogy úristen hogy lehetek néha ennyire gonosz és hülye.

Miért zavar ennyire hogy szűz vagyok de még csak a közelébe sem voltam annak hogy elveszítsem?


2018. jan. 23. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
És mi az oka annak hogy ne legyél az? Tuti van olyan fiú akinek tetszel és ő is tetszik neked.
2018. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Inkább légy büszke magadra!
2018. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Annak ellenére hogy zavar nem csak úgy elveszteni akarom, hanem szerelemből.
2018. jan. 23. 22:19
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Várhatsz még vele, ne zavarjon!

Ügyes vagy,hogy 17 évig tartottad magad! Azzal csináld majd,akit szeretsz.

2018. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
"zavar hogy nálam rondább,butább stb emberek már nem szüzek" Az ne zavarjon, hogy más butámm, stb. lányok már hagyták, hogy szétk*úrják őket :D
2018. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Azért vesztik el a buta emberek hamarabb, mert, mint mondtad: buták. Nem gondolnak bele dolgokna stb. Biztos vagyok benne, hogy nem veled van a baj. Szerintem, ha úgy viselkedtél volna, mint a buta emberek már te sem lennél az:)
2018. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Egy lány barátom most 20 éves. 2 hónapja vesztette el, pedig a mostani srác már a harmadik fiúja (összességben). :)

+

Én is az vagyok, mégsem zavar. Ahogy előttem is írták, majd jön az az ember, akivel el akarod veszteni. :)

2018. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem kéne hogy zavarjon, nagyon tisztelendõ, hogy nem tetted szét akárkinek a lábad...
2018. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Ohh, de ismerős. Tudod, már egy ideje én is ezt éreztem. Valahogy olyan frusztráló volt, hogy egy csomó ember erről beszél, ráadásul a szex nagyon popularizált téma a médiában, én pedig utáltam, hogy nem tudom, hogy milyen. Hogy nem tudom megalkotni, illetve ha úgy adódik megosztani róla a saját véleményem, mert konkrétan nincs is vele tapasztalatom. Közben ott volt, hogy "Á, mégiscsak kapcsolatban lenne jó", aztán meg, hogy "De jóég mire kapcsolatom lesz".

Aztán történt egy olyan eset, hogy egy iszonyat helyes srác leszólított az utcán (korábban is történt már ilyen, de sosem jutottunk el a szexig, mármint ők akarták, de én mindig leállítottam őket, vagy csak szimplán nem találkoztam velük), na ez más volt. Nem is tudom, érettnek éreztem magam arra, hogy megtörténjen végre, a srác egyébként egy amerikai orvostan hallgató, szóval ezt is imádtam, ugyanis imádok angolul beszélni, szóval találkoztunk. Eleve úgy mentem oda, hogy tudtam, hogy le fogunk feküdni és így is lett. Persze, nem megyek bele, ha az előzetes beszélgetés során nem lett volna szimpatikus. Nem vagyunk amúgy együtt, hosszú elmesélni, hogy hogyan alakult tovább. Na mindegy... arra akartam kilyukadni, hogy tudom, hogy mit érzel

2018. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
upsz, elküldtem, mielőtt teljesen lezártam volna. :D Még annyit akartam írni, hogy viszont a szex tényleg túl van misztifikálva. Jó érzés persze, nagyon is, meg van benne izgalom, de szerintem igazán csak akkor jó, ha érzel is valamit. Nekem anélkül konkrétan nem ér semmit. Komolyan jobb, ha magamnak csinálom. És annyi, hogy 18 éves voltam ekkor, minden ilyen csók, petting, szex 18 évesen talált meg először. Úgyhogy nyugi. Nem azt mondom, hogy nem örülök, hogy túl vagyok rajta, de már egy egészen már szemszögből látom. :)
2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!