Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok történt már meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok történt már meg, hogy szakítás előtt/után fizikai fájdalmatok van ez miatt? Ez normális reakció?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szakítás előtt, hogy pl azon van az illető, hogy most fogja kimondani nyíltan, hogy vége, de még körbe írja előtte.


én 1 évig jártam a barátnőmmel, akit nagyon szerettem, és nagyon sokra becsültem; ő volt a szemem fénye. Ennek ellenére is, egyéb okok miatt elhagyott. És mikor már azon volt, hogy kimondja, hogy vége, konkrétan olyan hányinger tört rám, hogy fél órán keresztül a wc felett öklendeztem fájdalmamban. És még most is, egy hónap után komoly hasi panaszaim vannak, amik hol hányinger, hasmenés, étvágy hiánya. És szerintem nem megfelelően kezeltem ezt a helyzetet. Nektek mi a véleményetek? Normális ez? Veletek volt hasonló? 15/f



2018. jan. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt hasonló, de valahol azt olvastam, hogy egy komoly szakításnak fizikai fájdalmai is lehetnek. Nagyon szerencsés lány lehet(ett), ha ennyire szereted. Remélem sikerül majd boldogságra találnod, és ha még sokáig ilyen tüneteid lesznek, akkor lehet, hogy el kéne menj orvoshoz, mert nem teljesen biztos, hogy a szakítás miatt van. Sok sikert, remélem majd boldog lehetsz ismét:)
2018. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen! Rendszeresen van velem ilyen. -Teljesen normalis reakcio egy par cikket olvastam errol.
2018. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: köszönöm a szép szavakat, ez most jól esett :)

2-es: átérzem, és sajnálom :/

2018. jan. 25. 21:43
 4/5 anonim válasza:

Én most lábalok ki egy szakításból, a volt barátnőmnek 1 hónap után lett valakije... 3 évig voltunk együtt.

Szerinted ráment a gyomrom? :D

2018. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: az nagyon erős. Nagyon sajnálom :( de kitartás, én szurkolok neked ;)
2018. jan. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!