Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják olyan sokan a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják olyan sokan a sült galambot?

Figyelt kérdés

Tetszik neki valaki, de ahelyett, hogy lépne inkább csak csendben álmodozik róla, és azt várja, hogy majd valami isteni sugallatra a kiszemelt odaáll elé, és bevallja neki, hogy teljesen odavan érte. Ez nem így megy tudtommal, maximum a romantikus tinikönyvekben. Akkor miért nem lépnek? Fiúk és lányok egyaránt.


Lehetőleg felejtsük el ezt a fiúnak kell kezdeményezni dolgot, amikor a lány ahhoz is gyáva, hogy ránézzen. Nem biztos, hogy a fiú egyáltalán észrevette már, akkor miért kezdeményezne?


2018. jan. 27. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is így kéne lennie,ha tetszik neked valaki akkor merd megmondani mert különben csak bánni fohod,ha nem tetted meg. Honnan tudod hogy ő mit érez irántad? Nem tök mindegy h ki kezdeményez?

Csak az emberek beszarik és mindig csak a következményeket nézik,hogy mi lesz ha...

Addig nem tudod ha nem teszed meg. Meg kell próbálni! Semmit nem lehet ezzel veszíteni...

2018. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Akit pl négyen visszautasítottak, az ötödiknél nem fog próbálkozni, mert az önbizalma már nullán van. Ezért.
2018. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is mindig ezt csinálom... Szerintem azért, mert nincs semmi önbizalma és biztosan vagyok benne, hogy a kiszemeltemet mégcsak véletlenül sem érdekelném.
2018. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán van önbizalmam, és ha tetszik egy lány, akkor mindig úgy érzem, hogy nem jönnék be, hiszen nem vagyok vékony/kigyúrt, nem a legjobb az öltözködésem, nem igazán kaptam pozitív visszajelzést.

Nem is tudom, hogy mitől függ az, hogy valaki vonzó-e, vagy nem.

17f

2018. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan a visszautasítások miatt.

Pl nekem tetszett (még mindig odavagyok érte) egy srác (kb egy éve sajnos)és nagyon valószínűleg én is neki. De nem történt semmi, sokszor láttam hogy zavarban volt és a lényeg a lényeg hogy sosem kezdeményezett.

Aztán én kezdeményeztem és akkor kedves volt de eléggé lekoptatós. Sokan mondták hogy biztos nem akar kapcsolatot különböző okok miatt (tanulás stb.)

Szóval én kezdeményeztem de csalódás lett a vége pedig tetszettünk egymásnak. De ha nem akarta hát nem.

2018. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!