Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik fiú barátommal kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik fiú barátommal kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Van jó pár fiú barátom, de van egy közülük ,aki nekem valahogy más mint a többi barátom. Sokat hülyülünk és ezelőtt is jóba voltunk ,de az elmúlt kb. 1 hónapban rengeteget beszélünk suliban is ,facen pedig folyton szivecskéket küldünk egymásnak ,amit eddig nem is furcsáltam ,de most egy eleg furcsa érzés kerített hatalmába...mármint olyan jó lenne néha megcsókolni őt , meg ilyesmi de nem gondolom hogy szerelmes lennék belé..illetve nem érzek szerelmet..

Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek mi lesz ennek a vége? Barátnőmmel nem igazán tudom ezt megbeszelni ,mert ő nem kedveli annyira az én fiú barátaimat és nagyon nem is beszélgetünk róluk ,mert abból általában csak a sértődés van..


2018. jan. 27. 18:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbáld megbeszélni a fiú bárátoddal,hogy ő mit érez irántad. Mármint úgy tekint rád mint a leggjobb barátjára vagy pedig ő is beléd szeretett.😊
2018. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!