Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy gyozzem le a kétségeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyozzem le a kétségeimet magammal szemben a kapcsolatban a barátommal, amikor mindig a volt barátnoire gondolok és rosszul érzem magan amikor néha megemlíti oket vagy kozos fényképuket látom, és olyankor a magabiztosságom fagyponton van?

Figyelt kérdés
Nem sokat tudok a kapcsolatokrol még,18 éves vagyok és most van az elso. és ugye a barátomnak volt már egy pár kapcsolata ezelott aminek persze vége, és engemet szeret most meg minden, de engemet nem hagy el a gondolat, hogy régen mást szeretett és hát amikor nézem a kozos fényképeiket a FB-n, nagyon rosszul érzem magamat utána, amikor látom miyen boldog volt veluk és kérdezem magamtol, hát mit akarok én vele? Tudom, hogy az a múltja volt, o is mondja nekem, hogy ne gondoljak mindig arra, ot már nem érdekli és tudom igaza van, de egyszeruen nem tudok segíteni és mindig hasonlítom magamat a volt barátnoivel. Volt már másnál is ilyen helyzet és ha igen hogyan gyoztétek le kétségeiteket magatokkal szemben? Azért írok ide, mert nincs nagyon kitol megkérdezni, barátnoim még nem voltak ilyen helyzetben.

#kapcsolat #kétség #voltbarátnok
2017. dec. 25. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad, és ezen csak te tudsz változtatni. Ismerd fel, mi a probléma, és tegyél ellene. Viszont amíg nem változtatsz ezen, csak idegesíted magadat és őt is, és előbb-utóbb az lesz a vége, hogy elmarod őt magad mellől.

Az egyébként elég fura szerintem, hogy szakítás után közös képeik vannak felrakva face-re...

2017. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a visszajelzést,és hát igen tudom hogy hiányzik az onbizalmam és probálok rajta segíteni,csakhogy nem mindig sikerul,vannak pillanatok amikor teljesen elreagadnak ezek a gondolatok,de persze olyan is és sokkal tobb van beloluk amikor tudom,o engem szeret és mindennel bizonyítja is,én hulye meg ezen gondolkozok.
2017. dec. 25. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel mindenki szembenéz szinte, szóval ne őröld magad. különösen zavaró, ha addig minden barátja/barátnője pont az ellentéted volt...


Saját példa: Ha egy nőnek előttem csak alacsony, kifejezetten vékony, szőke-kékszemű, kreol vagy teljesen fehérbőrű barátja volt, akkor gondolkodhatom, hogyha neki ez a zsánere, akkor velem most mi a helyzet, aki ezeknek pont ellentéte vagyok? Exeimmel ez is történt, előtte-utánam csak ilyen barátja volt mindnek, nagyon kilógtam a sorból (nemcsak magasságra).


Jellemre szintén problémás tud lenni. Ha valaki csakis pl. félbűnöző, harsány férfiakkal vagy plázamenő-kihaénnem-menővagyok csajokkal van és utána összejön egy magányos alkotóval (művész-barkács-író stb), szobatudóssal vagy csak egy sima egyszerű házias nővel vagy családias férfival, akkor ott felmerül a kérdés jogosan, hogy "ez most mi?"

2017. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen problémái vannak, az ne kezdjen párkapcsolatba.
2017. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


"Mein Führer... Steiner nem tudott elég erőt mozgósítani, a támadást nem hajtja végre"


Mi ez a hozzáállás amúgy? És akkor mit tegyen? Semmit? A semminél minden próbálkozás jobb.

2017. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már pár kapcsolatom, emlékszem rá - de semmit sem jelentenek.

A mostani az igazi.

2017. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!