Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép semmit?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy bejövök egy fiúnak az iskolából, mert sokszor néz engem, de mást nem igazán csinál. Néha azt látom, hogy próbálja a maga módján felhívni magára a figyelmet, viszont ennél tovább még nem jutott, és fogalmam sincs, hogy mi az oka ennek. Talán ennyire félelmetes lennék, vagy miért nem próbál meg közeledni? Esetleg valami más miatt nem szólít meg? Nem értem sajnos, pedig már többször is belenéztem a szemébe, hogy észrevegye, hogy nekem is tetszik, és nyugodtan odajöhet hozzám beszélgetni, vagy bármi. Fiúk, ti milyen esetben nem mertek kezdeményezni?

2018. jan. 28. 14:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ez számítana bármit is, ő egy évvel idősebb nálam.
2018. jan. 28. 14:38
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha ennyire félénk, és nem lép semmit, akkor hagyd is. Értelmetlen dolog lenne neked teperni utána.
2018. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Mivel általában a lányok elzavarják a fiukat így nem túl kezdeményezőek, szerintem beszélgess vele, ha ezután sem lép, hagyd
2018. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, de nem tudok mit tenni én sem:/
2018. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is egy csajjal. Minden stimmel, szóval akár is lehetne az, aki kiírta ezt a kérdést, még a kor is stimmel.

Személy szerint azért nem merek mást tenni, a nézést leszámítva mert félek, hogy csak azért néz vissza mert észrevette, hogy figyelem, és csak az érdekli, hogy vajon még mindig őt nézem. Vagy, hogy mit akarhat ez épp tőlem, szeretne megkapni biztosan... Na meg ha valaki a szemembe néz, automatikusan visszanézek rá. Lehet azért imádkozik mindig, hogy nehogy jelnek vegyem azt, hogy egymásra nézünk általában, és bepróbálkozzak.

Lehet a srác sem biztos magában, nem tűntél elég egyértelműnek, nem volt még barátnője, és nem tudja kezelni a dolgot stb. Ezer oka lehet.

2018. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!