Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak meg egyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egyet ismeretlen lányt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan lehetne elkezdeni egy beszélgetést egy teljesen idegen csajjal.

Akár a vonaton ülve, egy kávézóban iszogatva meglátok egy szimptaikus lányt, soha nem jut eszembe semmi, amivel elő tudnék rukkolni. Attól tartok hogy ijesztő vagy rámenős leszek.

Hogyan lehet kedvesen, dögösen megszólítani egy lányt? Milyen helyzetekben nem tanácsos? Ti lányok pozitívan fogadnátok, ha valaki véletlenszerűen beszélgetni akar veletek?


17/F



2018. jan. 28. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a társalgást kezdeményező szövegben sajnos nem tudok segíteni, viszont "mondhatok" egy bíztató dolgot. Minden nap vonattal ingázom és azt várom, hogy egy szimpatikus idegennel beszélgethessek. Sajnos a mai világban ezt sokan furának gondolják, de én így szeretném megismerni álmaim pasiját :)
2018. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 White_Another ***** válasza:
100%

Először figyeld mik a reakció, ha a nézed és rámosolyogsz. Ha látod, hogy nem negatívan reagált, akkor odamész, köszönsz, megkérdezed, hogy zavarod-e és van-e kedve beszélgetni.


Nálam ez mindig bevált. :)

2018. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
felettem levo, megmondta a tutit. ha szimpatikus akkor en altalaban kiszurok rajta valamit amit mondjuk megdicserhetek, pl szia bocsi de kvaszep a salad, muszaj volt mondanom, nem lattam meg ilyet. vagy mondjuk van rajta egy kituzo megkerdezed mitjelent, valaki mason lattal ilyet de nem mondta el, es rohadtul kivancsi vagy.
2018. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
"szia, azon tűnődtem,nem te vagy az XY (lehet kamuszemély is, vagy olyan, aki tesótlan) húga? Ja akkor nem téged láttalak múltkor / a mult szombati buliján, ugye? De akkor honnan lehetsz nekem ismerős?:D XDDDDDD Nem tudom, ez jó -e, még nem próbáltam:D:D:D:D De valami ilyesmi talán jól jöhet. Én pl mikor valakit többször is láttam, egy pasit, írtam neki levelet, és hát hogy szimpatikus és kellemes jelenségnek találom:D Én onnantól még írtam egy csomót magamról, meg még adtam meg neki elérhetőséget; meg még rajzoltam neki :) Amúgy csajnak szerintem rajzolhatsz rózsákat, nekem is mindig rajzolt valaki, tök ari volt. :)
2018. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*ja de aztán kikészítettük egymást, még mielőtt bármi lehetett volna XD
2018. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
*szóval nem jöttünk össze, nem is tartjuk a kapcsolatot. De amúgy tudom, hogy aranyos pasi; de úgy látszik, nem illettün k össze:D
2018. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem tudom 😐 Sokan hozzám szoktak jőni állomáson, vagy csak így random helyeken 😁 Igaz én fiú vagyok 😐 És fiúk is szoktak hozzám jőni 😐 De nagyon szórakoztató szövegekkel, és egy tanulságos sztorival 😁 Szerintem te is ezt csináld 😁 Itt egy példa segítségként: Sétálók nyugodtan az úton. Ilyen reggel 6:00-kor. Egyszer egy érdekes öltöződésű, beláthatatlan életkorú ember jön óda hozzám. -Szia Ricsi vagyok van egy perced. -Persze van. -Az van hogy a plázában ellopták az összes holmimat, a táskámat, a pénzem, mindenem. Reggel otta itt 5-10 ft jával gyűjtöm ősze ha busz jegyre a pénzt. Hogy haza tudjak menni a családhoz. Nem tudnál kisegíteni egy párforintal? -Sajna nincs nálam pénz. -Értem azért köszi. Szia -Szia. Tanulságos volt számomra. Nem szabad felelőtlenül otthagyni a cuccunkat idegen helyen. Főleg akkor nem mikkor az a hely még nincs is nyítva. De poénos is egyben, mivel álltalában Ricsivel havi egyszer összefutók. És még mindig nem jutót haza 😂😂 Csórit minden nap kirabolják 😂😂😂 A lényeg szerintem hogy ha az utcán van idegen lányokkal akarsz beszélni, csináld úgy ahogyan a legtöbben. Kérj pénzt tőlük valami ütős sztorival. És a lányok kedvesek szoktak lenni. Igy szerintem még kereshetsz is vele 😁 Na meg az a lányal aki nem sajnál meg párforintal. Azzal nem is érdemes foglalkozni. Igy ezzel a módszerrel egy kedves, megértő nőt találhatsz magadnak 😁 A helyesírásért elnézést kérek 😐 Diszgráfiás vagyok sajna 😐 De amennyire tudom a telefonnal próbálom menteni a menthetőt 😁 Na remélem tudtam segíteni. Szia 😁
2018. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Most vettem észre, hogy totálisan elírtam a kérdést, bocsi. :D

2018. jan. 29. 06:17
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Odamész és azt mondod szia
2018. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!