Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ismertetek-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ismertetek-e már meg ezen az oldalon olyan embert, aki később megtetszett nektek, esetleg össze is jöttetek egymással?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen kérdés/válasz miatt írt rá egyikőtök a másikra?

2017. márc. 27. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Korábban már láttam olyan válaszokat, hogy itt ismerkedtek meg egyes emberek, de ki tudja.Én olyannal nem társalogtam de, hogy én jöttem-e már be valakinek ezek a személyek közül, azt nem tudom. :)

Miért?Itt akarsz ismerkedni? :)

2017. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan, hogy párkapcsolati gondok miatt írtam egy kérdést, amire később privátban kaptam választ egy nálam kicsivel idősebb férfitól, aki ismerkedni szeretett volna.

Elmondása szerint csak barátkozni akart, volt barátnője is, de a viselkedése és a válaszai alapján erős volt a gyanúm, hogy akar valamit (persze, semmi komolyat...).

2017. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Több fiút is ismertem itt meg, és sokkal találkoztam is még anno. Most "az egyik" itt fekszik mellettem, és gyermekem apja. :)
2017. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3-as ez milyen edes mar :D

Amugy igen en most facen beszelek egy sraccal akit itt ismertem meg. Nagyon normalis, kedves es nem is csunya sot egesz jol nez ki csak sajnos messze lakik igy ez nonszensz.

2017. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen én ismerek.
2017. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan kérdést raktam ki hogy hol lehet megismerni olyan embert aki akar barátkozni egy ... (olyan amilyen én vagyok) lánnyal.

Csak arra figyelj hogy az ismerkedési szándékaidat burkoltan fogalmazd meg mert külömben a trollok letiltják a kérdést.

2017. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy párkapcsolati kérdést írtam ki. Privátban rámírt egy fiú nagyon édes és vicces szöveggel az udvarlók számára rákérdezve egyből megtetszett. Azóta is beszélgetünk bár ő 2 órára lakik tőlem tehát nem valószinű hogy lesz belőle valami.
2017. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is sok srácot ismertem meg de rengeteg volt a gyökér és hamar kikoptunk egymás mellöl (1-2 nap gyakoris chat után)

Aztán egyszer volt kint egy kérdés ki szeretne ismerkedni és akkor kedvetkaptam és ráirtam. Azota is beszélgetünk, bár nem.lett semmi mert messze lakunk és per pillanat mindkettönk foglalt szerintem egész jo barátság kialakult köztünk (bár bevallom volt, hogy ugy éreztem kedvelem és hogy ö is engem...)

2017. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!