Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek lányok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek lányok egy ilyen leszólításnak? Mit gondoltok, mit tegyek, hogy sikeres legyen az ismerkedésem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és kedvem lett elmennem korcsolyázni pénteken. És mivel ha már ott vagyok adok egy esélyt megint annak, hogy ha látok egy lányt aki megfog kicsit is, akkor odamegyek hozzá és megszólítom. Nehéz volt magamat rábírni, hogy merjek is odamenni, akár több lányhoz, de már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen vagyok akkor és szeretnék egy mosolygásra bírni egy lányt a kori pályán, független, hogy nem vagyok egy vicces fiú. olyan leszólítást gondoltam, például, ha több lányhoz megyek oda, hogy odamegyek, "Sziasztok! Felkérhetlek egy körre" és ekkor odanyújtom a kezem annak a lánynak, aki tetszett és szeretnék korizni vele. Mit reagálnátok erre, lányok? Hogy fogadnátok?

Tudom, hogy lehet elutasítanak, de úgy állok hozzá, hogy odamegyek és jól fog sikerülni.:) És úgy érzem, hogy egy mai lány, vagy többen biztos örülnének, ha odamenne hozzájuk egy fiú...Bár eléggé zavar, hogy az van most a fejemben, hogy minek menjek oda, mikor több lány olyan jól elbeszélget egymással nem hiányzok közéjük...

Mi a véleményetek? Esetleg, mit tegyek, hogy sikeres legyek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 31. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó ötlet, ha ilyen helyen szólítasz le valakit szerintem. Én örültem volna neki ennyi idősen. Viszont szerintem a szöveg nem túl szerencsés. Én azt tudnám jobban elképzelni, ha azt mondod, hogy nem nagyon tudsz korcsolyázni, nem rég kezdted, megmutatja-e, hogy kell rendesen stb. Ez a "felkérhetlek egy körre" olyan betanultnak tűnik. :)
2018. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz jogosan mondod! A te fajtáddal egy bajom van, hogy azt nem tudom megjátszani, hogy nem nagyon megy...mert nagyon jól tudok korizni..:/Hazudni meg semmi pénzért nem szeretnék. Viszont az a leszólítás, hogy "Korizhatnék veled?" És ekkor is odanyújtom a kezem! Ez így milyen?
2018. jan. 31. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a korizhatok veled jó, de ne nyújtsd oda a kezed mert nekem az már picit sok lenne. Elég ha elhívod korizni és közben beszélgetsz vele.
2018. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem tok jo :) Nem baj az, ha betanult a szöveg (legalábbis szerintem), igy latom rajta, hogy azért készült előre, mert tudta, hogy zavarban lesz. En igent mondanék, kedves dolognak tűnik :)
2018. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a "Felkérhetlek egy körre?". De a kezedet tényleg ne nyújtsd, mert az még elbizonytalanítja, és nagyobb az esély, hogy nem megy. Szerintem jó lesz, én biztos mennék:) 16/L
2018. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj oda nyugottan

Az csak jól jön a beszélgetésben mert ha mind normális akkor a többiek (akiket nem kértél fel) összemosolyognak hogy hú ebből mi lesz de szerintem ne csak ennyit mondj hanem hozzáteheted hogy nagyon tetszik a mosolyod vagy ilyesmi

Az amivel megfogott hogy odamenj

2018. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok jó tanácsot kaptál. Sok sikert! Majd számolj be, hogy alakult! :)
2018. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben beszámolok, csak legyen olyan lány először aki megfog kicsit :) De majd mesélek!
2018. jan. 31. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos lesz :)
2018. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem amúgy nem lenne sok a kéznyújtás. Úgy érezném magam, mint egy filmben. Ott szoktak ilyenek történni. Egyébként szerintem jó szöveg.
2018. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!