Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek örülne a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne a barátnőm ha megtudná sikeres lett a vizsgám és ősztől másodpilótaként dolgozok majd?

Figyelt kérdés

Eddig is drukkolt nekem nagyon, deláttam rajta, hogy nem örül neki hogy ki kell mennem emiatt Svájcba...Ő pedig sajnos nem tud velem jönni.

Ehhez kapcsolódna még egy kérdés:

Szerintetek megcsalhat emiatt?



2017. júl. 28. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki kb egy órája még Hamburgban pilóta volt 20 évesen?
2017. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
scájcba mi? másodpilótaként scájcba? nagy mindegy jó szórakozást és valami jó seggüt válasssz
2017. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki ha a fiúm (ha lenne) elhúzna svájcba és azt se tudnám megcsal-e vagy nem?És nem hiszem hogy megcsalna ha nagyon szeret.
2017. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A Hamburgos kérdést én is láttam. A csávó nem készült fel arra hogy valaki okosabb nála. Ha már akkora pilóta, tudhatná, hogy az A350 nagy méretű gép, arra minimum 5 évig tart a gyakorlás, a másodpilótaságot is beleértve. Németeknél durva szabályok vannak, 20 évesen max. 2 két éve másodpilóta, de nem több.

Erre mit lehet mondani? Unatkozik...

Az se biztos hogy pilóta. Csak írja a hülyeségeit.

2017. júl. 28. 17:21
 5/10 A kérdező kommentje:

És annak aki nem hitte el hogy Svájcba megyek:

Képzeld, Svájcban is szükség van másodpilótákra, és egyébként rohadt nehéz bejutni az ottani légitársaságokhoz, én is épphogy bekerültem.

2017. júl. 28. 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy mész te Svájcba xd hagyd már a hülyeséget xd menj már aludni te f..asz xd
2017. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok xd

Nézd meg a "Kapj el ha tudsz " c filmet,na úgy lehetsz pilóta xd

2017. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most ez milyen hülye kérdés hogy hogy megyek Svájcba? Te hogy mennél? Neked az xd a mániád? Nem hiszed el de tök felesleges xd-t írni minden második szó után. Arra meg nem vagyok kíváncsi hogy valami iskolás gyerek f...sz-ozik. Aki nem tud mit kezdeni magával az menjen aludni. Anyukád tudja hogy beszólogatsz hülyeségeket? Engem a rendes vélemények érdekelnek, nem a 13 éves unatkozó gyerekek!
2017. júl. 28. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy kapj egy értelmes választ is:) Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt és nem is vagyok vele tisztában hogy mennyi a munkaidő/ hogy jársz haza de szerintem ezt nagyon stabil kapcsolat is nehezen bírja ki ha te Svájcban vagy és dolgozol a nagyvilágban, míg a barátnőd itthon van. Egyfelől én örülnék hogy összejött amit terveztél, másfelől azért tényleg rossz lenne ha a párom ezt mondaná, és nehezen fognám fel. A megcsalás pedig simán benne van, elvégre távkapcsolatban lesztek (amiben én nem nagyon hiszek) és elég ritka az amikor mindkét fél őszintén hűséges marad a másikhoz. :)
2017. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha hűséges tipus akkor ugy sem csalna meg. De te ismered nem én.:)
2017. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!