Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Egy éve tetszik az egyik fiú az osztályból, tavaly neha beszélgettünk és a nyáron is interneten, de azota egszer sem. Akkor úgy tűnt hogy erdeklem, de mivel én nem mertem lépni, nem tudta, hogy nekem ő tetszik. Most egy másik oszt.tarsunk tetszik neki és nagyon fáj látni így mindennap.

Nem is merek ránézni, beszelni vele.

17/L


2017. szept. 7. 21:09
 1/2 Lililili16 ***** válasza:
61%

Szia!

Ne felejtsd el sehogy! ahogy kiveszem az irásodból ti jól elvoltatok mikor még beszéltetek és ha tényleg adott olyan jeleket is h esetleg tetszel neki most miért nem beszéltek már? Kérj tőle egy találkozót és mondj el mindent h igy érzel és h fáj ha mással látod még lehet esélyed amég nem jönnek össze szóval kezdj bátran sok sikert!

16/L

2017. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bizonytalan vagyok, mert eléggé mások vagyunk. Én visszahúzódó, ő meg olyan társaságban van benne az osztályban, ami a szöges ellentétem. A lánnyal pedig csak azért akar összejönni, mert le akar feküdni valakivel mert ciki neki, h ennyi idosen még szűz. De különben meg az osztály legjobb tanulója, kitűnő és rendes ugyhogy nem igazan ertem.
2017. szept. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!