Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon nagyon kívánom az egyik osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Már régóta azt álmodom, hogy szeretkezek vele..és nagyon jó. Tudja, hogy nekem bejön, és hogy kívánom is, de mit csináljak, hogy ez megszűnjön?

Direkt nem írok életkort. Lány vagyok



2015. júl. 25. 21:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Hajts rá , azt egy normális fiu se utasitja el :)
2015. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ő más :D tuti visszautasítana és ha nem is akkor meg azért nem hajtok rá mert tönkrebasznám azzal a barátságunkat ha lenne köztünk valami :oo
2015. júl. 25. 21:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá facebookon, beszélgessetek. Aztán ha úgyérzed, elterelheted személyesebb téma felé is a beszélgetést, kipuhatolhatod hogy tetszel e neki, ilyenek.
2015. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tetszem neki..mármint lehet hogy igen de nem akar velem járni meg más egyebet csinálni :D

Osztálytársaimmal kerdezzfeleleket játszottunk és kideritettuk:D

2015. júl. 25. 22:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmentek inni egyet, részegen lefeküdtök, aztán másnap megbeszélitek, hogy barátok vagytok, ez csak véletlen volt.
2015. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem iszok :DD és ő sem :D
2015. júl. 25. 22:04
 7/17 Zedricht ***** válasza:
100%

Egy lany baratommal tetszettunk egymasnak, legjobb lany baratom kb.. es nem jottunk ossze, mert egy fiuba "szerelmes", es nem is akarja elbaszni a kapcsolatunkat.

Ez igazabol 1,5 honapja volt azota a sablon

-Mizu?

-Semmi. Veled?

-Semmi

beszelgetes folyik 3 naponta kb..

2015. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tök csajos rámászni az osztálytársadra és megdugatni magad vele!

Direkt nem írsz életkort, tehát valami kislány vagy..mégjobb! Tuti tudatnám az egész osztállyal, hogy van egy kakukktojásuk...:DD

2015. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as...mielőtt azt feltételeznéd, hogy megdugatom magamat vele...ne tedd...mert nem tennék ilyet...nem csak azért mert osztálytársak vagyunk..hanem mert ennyi idős vagyok... ;) de ha érdekel 14 éves vagyok
2015. júl. 26. 14:21
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9: 8-as vagyok. Értem. Akkor rendben, de a lehető legfélreérthetőbben fogalmaztál.....
2015. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!