Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok örülnek szerinted a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok örülnek szerinted a titkos hodólonak?

Figyelt kérdés
Ha fiú lennél,Te mit irnál egy olyan lánynak sms-be aki nagyon tettszik neked,de ha kiderülne ki vagy akkor abból tragédia lenne.Tehát amolyan viruális kapcsolat lenne ez.
2018. febr. 2. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem papirra írd, szerintem fura ha valaki sms-eket küldözget vagyis én nem tenném, gondolom először írd meg neki hogy nagyon tetszik és hogy szépnek találod vagy nem tom, de szerintem várj vele valentín napig
2018. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
SMS-ben para lenne nekem. Akkor tuti nem örülnék, inkább elkezdenék aggódni hogy valami mániákus idióta tudja a telefonszámom. A papír szerintem is sokkal jobb ötlet mint ahogyan az is hogy valentin napig várhatsz vele nyugodtan :)
2018. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17/l előző vagyok
2018. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!