Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy apró dolgokka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy apró dolgokkal meglepjem a barátomat? Minek örülnek a fiúk? 16/l

Figyelt kérdés
Érdekesebbé szeretném a kapcsolatunkat és meglepni a barátomat pár dologgal.Szerintetek milyen kis apró dolgokat tehetnék,aminek biztos örülne?

2017. jan. 26. 23:13
 1/5 anonim válasza:
100%
Süss neki sütit. Én örülnék annak :)
2017. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Süti az jó ötlet, én is örülnék neki. Másrészt olyan dolgoknak, amit szeretek. De ezt te ismered, hogy mit szeret. Másrészt ha önmagadat adod. És itt akár szó szerint is lehet gondolni... :)
2017. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2017. jan. 29. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy alkoss valamit, ami a te saját lelked tükörképe. Az alkotás az igazi ajándék, te tudod, ez mi lehet tőled. Én pl verseket írok, nem tudom, neked mihez van tehetséged. A legjobb lány barátomnak most lesz a szülinapja, és az általam neki írt verseket márványpapírra tustintával leírom. Szóval bármi, csak alkotás legyen, amit te készítesz! :D


16/f

2017. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DakotaDamon válasza:
A pasikhoz a hasuk tényleg remek út. :D Szóval ahogy írták: süss/főzz neki bátran. Esetleg elviheted pár helyre, ami őt is érdekli, randizzatok, de akár barátokkal közös programot is szervezhetsz magatoknak. Esetleg ha van pár apróság, amit tudod hogy szeret, vagy örülne neki, vehetsz neki "csak úgy", értékelni fogja. :)
2017. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!