Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, a srác 19....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, a srác 19. Hosszú ideig azt mutatta és éreztette hogy ugyanazt érzi amit én, most mégis lekoppintott. Miért?

Figyelt kérdés

Sokszor aludtunk is együtt, de semmi nem volt köztünk szóval azt sem mondhatom, hogy csak arra kellettem volna. Csókon kivűl más nem volt. Èn amúgysem vagyok könnyűvèrű nőcske..ő pedig Inkább az a bújós típus volt. Közös programok, mindennapos kapcsolat tartás, telefonon, neten, sőt munkatársak is vagyunk..ajándekok meglepik kedveskedett velem, ha úgy volt fèltèkenykedett..Egèszen eddig úgy viselkedett mintha egy pár lennènk aztan az utolsó együtt alvás után közölte, hogy remèli èn nem gondolok többet hisz csak barátok vagyunk. Mi lehet az oka? Nekem nehèz elfogadnom ezt, hisz szeretem. Fura

Az egèsz. Az èn szemszögemből az, hogy semmi szexuális dolog nem volt köztünk pedig a kèmia nagyon is működött. Mintha megijedne a komolyabb dolgoktól..jelenleg ő azt akarja hogy mi barátok legyünk de èn nekem ez a rèsz nem megy.


2018. febr. 2. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg őt erről?

Lehet hogy a srác szimplán csak a barátjának gondol és nem akar többet.

2018. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meleg, vagy impotens.
2018. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő igazából közölte hogy csak barátságot akar semmi mást, de minden barátom szerint meleg. Amit èn kètlek de ilyen helyzetben az embernek minden megfordul a fejèben..
2018. febr. 3. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!