Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettlen csaj-érett srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettlen csaj-érett srác kombó működne?

Figyelt kérdés

A csaj, aki tetszik 2 évvel fiatalabb, és elég érettlennek nevezhető. Sokszor bunkó, tiszteletlenül/neveletlenül viselkedik, gyerekes, hangos. Mindamellett nem hiszem, hogy életében akár egy könyvet is elolvasott volna... Próbálkozok beszélgetni vele, de hosszú párbeszéd nem egészen alakul ki (a kifejtős kérdéseket is 1-2 szóval elvágja). Bajban vagyok azzal, hogy miről beszélgessek vele...

Vajon működhetne köztünk? Annyira szeretem, bele vagyok zavarodva...

18F



2018. jan. 30. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha meg van kölcsönösen a vonzalom, akkor működhet, kérés hogy neki is bejössz-e. Az összehang meg attól még meglenne, az nem baj hogy egy kicsi komolytalanabb :)
2018. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján nem. Kevés az,hogy szereted. A szeretet kevés egy kapcsolathoz. Tele van negatívumokkal. Mire mennél vele,ha két értelmes mondatot nem tud össze rakni? Mi alapján lenne egyenrangú partner és mi alapján néznél fel rá??
2018. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval beszélgetni nem tudtok, de bele vagy esve... mi?


Akkor mit szeretsz benne? Vagy csak a kinézete tetszik/ fizikailag vonzódsz?

2018. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Téged biztosan zavarna egy kapcsolatban, hogy nem tudtok beszélni. Az egy dolog, hogy fizikailag bejön neked, de ha nem csak ebből fog állni a kapcsolatotok, hogy smároltok, szexeltek, vagy taperoljátok egymást, akkor miből? Ültök egymás mellett csendben, mert a lány nem elég érett egy beszélgetéshez?

Mindegy, én magamból indultam ki. Biztosan nem jönnék össze olyan sráccal, akivel nem tudok értelmes témákról is beszélgetni, akár hosszan, akár röviden. Minden esetre szurkolok, hogy most gyorsan benőjjön a lány "feje lágya".

16/L

2018. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom,nekem 16 évesen is már voltak gondolataim és véleményem akár még társadalmi kérdésekben is , és képes voltam kifejteni azokat. Nem hiszem hogy változni fog a lány, ha neked vannak intelektuális igényeid akkor keress mást, mert ez nem fog működni. Ha nem is azonnal de idővel elkezd majd zavarni hogy nem tudsz vele értelmesen beszélgetni.
2018. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!