Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakításra ellenszer?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításra ellenszer?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap szakítottunk, mert nem működött a kapcsolat. Ő szeretett volna ágyba menni de én nem voltam hajlandó rá! 14 és fél éves vagyok még csak! Amúgy is gondok voltak mert egy hete egy ismerősünkhöz mentünk és a wcbe indulva rányitottam és láttam hogy egy lánnyal van, a csajon már félig volt csak ruha.Nagyon bánt hogy csak ezért kellettem volna neki,illetve hogy így bánt velem,azóta kb csak sírok. Valakinek van valami tippje hogy ezen hamar túllépjek? Vagy ha valaki nagyon jó 'lélekápoló' írhat ha van türelme

2018. febr. 4. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass Three Days Grace-t és Flyleaf-et <3 Segít túllépni :) Oh és Leandert :)
2018. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy percet se bánkódj egy ilyen srác miatt. Foglald le magad, tűzz ki célokat, koncentrálj a sulira:) Először tényleg rossz lesz, de gondolj arra hogy egyzser minden rossz elmúlik :)
2018. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyu Hugi előtted még az élet 14 és fél éves vagy. Jó nyilván vágom h sz*r érzés meg minden főleg ha az első love volt.( Nem éri meg sírnod miatta pláne h csak így félrelépett)

De ennek is meg kell történnie egyszer mármint a szakításnak. 24 vagyok és egy párszor én jöttem ki rosszul a kapcsolatokból.

De mindig csak előre nézz.

Jöhetnék a sablonos szövegekkel h jobbat érdemelsz de az az igazság h jobbat érdemelsz.

Ezen a szitun egyedül ő vesztett nem te!

A zene hallgatás jó ötlet pártolom.

Meg a filmezés.

Haverokkal lógás stb.

2018. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel kicsi vagy igy a szakitos pia helyett csak szakitos csokit mondok.
2018. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!