Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudom, hogy eljött az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy eljött az idő a szakításra?

Figyelt kérdés
annyira bizonytalan vagyok, kb 2 hónapja úgy gondolom, h szakítanom kéne a barátommal, mert már nem érzem azt, amit régen, nem vonzódom hozzá. De amikor belegondolok, h régen milyen jó volt, elszorul a szívem, h már sosem lesz olyan, és ezt jól tudom. Csak annyira félek magától a szakítástól, h mérges lesz rám..stb. Mit tegyek? Segítsetek!

2016. jún. 15. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ezt egy idegen ember mondja meg hogy mikpr erzed igy h szakitanod kene? Akkor szaakitasz ha ugy erzed jonak, sajat magad dontese. Mi nem.latunk bele a kapcsolatodba, az erzesidbe. Egy ket mondatbol pedig nek derul olyan sok minden.

De annyit mondhatok, ha mar nem szereted es nek szivesen vagy mar vele, ellaposodott a kapcsolatotok akkor eljott az ideje. Idot pazarolni nek erdemes felesleges dolgokra. Mitoo felsz? Bantana? Ordibalna...? Inkabb sanyargatod magad ahelyett hogy megkonnyitened a helyzetetek. Vagy inkabb hagyod ot hazugsagokban elni hogy szereted meg? Az jobb?

2016. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ez megfordult a fejedben, elég közel van a szakítás ideje... Annyit még megtehetsz, hogy elgondolkodsz, régen miben volt más a kapcsolatotok, mi változott, mióta nem olyan. Ha ezekre rájössz, és úgy gondolod érdemes lenne helyrehozni a dolgokat, beszéld meg barátoddal és adj magatoknak még egy esélyt. De ha azt gondolod nem ő az, akit keresel és nem akarod húzni se a saját, sem az ő idejét, szakíts vele. Na meg ha valaha szeretted, ne akard megbántani azzal, hogy úgy vele vagy, hogy már kiábrándultál belőle.

Azt nem tudhatjuk, hogy mérges lesz rád, vagy szomorú lesz, ezek emberfüggő dolgok, őt meg nem ismerjük, téged sem. De minél előbb túlestek rajta, annál jobb mindkettőtöknek.

17/L

2016. jún. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mar felmerul benned a gondolat, itt az ido.
2016. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért senkivel se maradj együtt, mert régen jó volt. Ha most rossz, nem érzed jól magad, akkor csak hátráltat és szenvedteted magad. Hidd el utána jobb lesz, több helyre eljutsz, sok uj ismerősöd lesz. Attól meg ne félj, hogy kiabálni fog, meg ilyenek. Ha normális a párod, nem csinál ilyet. Ha pedig nem normális, akkor plusz még egy ok, hogy szakíts.
2016. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!