Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hany évesek vagytok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hany évesek vagytok, dohanyoztok e vagy sem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 17:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
13 éves vagyok, nem fogok hazudni, egyszer kipróbáltam, de soha többé:D nincs semmi értelme, a legtöbb tini manapság "menőségből" dohányzik, mert hogy az lenyugtatja őket meg stressz oldó..persze, ez valamilyen szinten igazi, de kérlek, egy 10 éves gyerek mitől stresszes?! (Persze vannak kivételek, meg a szülőktől is függ a dolog, de ne..kérlek..)
2018. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15, még nem és a jövőben sem.
2018. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
16. Fuj soha
2018. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17 és szoktam
2018. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17 és nem
2018. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
0%
12/L igen probaltam. Amikor szivtam elvette az eszemet de miutan mar elszivtam elkezdtem bűntudatot erezni nsgyon rossz volt.
2018. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
13, nem csináltam meg, es soha nem is akarom! De annyian vannak az evfolyamomban, akik csináljak, hogy az elképesztő. Van, aki 11(!) évesen kezdte. Ha neked, kedves kérdező, megfordult a fejedben, szerintem ne tedd! Durván Roncsolja a tudot, es légzési nehezsegeid lehetnek miatta, amik nem fognak megjavulni soha többé, egy idő után nem fogsz tudni leállni vele, es rosszabb esetben halált is okozhat... Arról meg nem is beszélve, hogy büdös leszel tőle, könnyebben sárgulnak a fogaid. Persze te döntesz, ez csaj jo tanács.
2018. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17. Ebben az évben próbáltam egyszer, de nem volt benne semmi különös.
2018. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

16 vagyok, próbáltam a cigit jópár alkalommal (főleg bulikban) de nagyon büdös volt, viszont élveztem.

Elkezdtem e-cigizni, kellemes az illata, imádom a "füstjét", olcsóbb hosszabb távon, és nincs benne kátrány, csak nikotin, de egyénfüggő, ki hogy keveri be a liquidet.

Nem bánom, még ha egyesek korainak is tartják, és csúnyán néznek emiatt rám.

2018. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
17 vagyok és nem dohányzom.
2018. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!