Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel 1-2 hete beszélek tinderen. Nem sokat beszéltünk eddig, van hogy szinte azonnal ír, de van hogy 2 nappal később. Én sok mindent szoktam tőle kérdezni, de ő szinte semmit. Ezek miatt úgy érzem, hogy ő nem érdeklődik irántam. Viszont néha szokott valamilyen "random" dolgot írni, ami egy kicsit ennek az ellenkezőjét engedi feltételezni.
2018. febr. 9. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit kéne érteni a random alatt?

Figyelj, szerintem 2 opció van:

1. Érdekled, de nincs sok ideje visszaírni/néha elfelejt. Az utóbbi velem is elő szokott fordulni.

2. Nem érdekled, de visszaír, mert unatkozik.

2018. febr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve találkozni. Ha nem, akkor nem valószínű, hogy érdekled. Ha igen, akkor ki tudod deríteni, hogy igen vagy nem. Sajnos a túlnyújtott írásos ismerkedés vége általában csalódás, tapasztalat...
2018. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!